Elektronarzędzia do ogrodu

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pawlak88
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:14
Elektronarzędzia do ogrodu

autor: Pawlak88 » 22 wrz 2020, 6:42

Znacie jakąś firmę, która jest w stanie zagwarantować dobry sprzęt do pielęgnacji ogrodu? Potrzebuje dobrych urządzeń i nie koniecznie chce decydować się na kupowanie sprzętu w marketach, bo jakoś nie mam zaufania do tych miejsc. Tak więc szukałbym jakieś opcji sprzętu na wysokim poziomie od firmy, która gwarantuje jakość.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Elektronarzędzia do ogrodu

autor: Baks » 23 wrz 2020, 21:22

Osobiście używam sprzętu akumulatorowego marki Hurry Up, bo zaoferowano mi go w sklepie w którym często robię zakupy. Powiem szczerze, że do pierwszego urządzenia które zakupiłem (podkaszarka) podszedłem sceptycznie, jednak zdała maszyna egzamin i zainwestowałem potem w nożyce do żywopłotu, które również mnie nie zawiodły.
Drugą sprawą jest to, że nie kosztowały mnie te urządzenia dużo, tyle co standardowe marketówki... Jednak tutaj zapewniono mnie, że serwis znajduje się w Polsce i w razie awarii nie będę musiał czekać tygodniami na naprawę czy wymianę urządzenia.

Co do kosiarek i cięższych sprzętów, to posiadam kosiarkę firmy Hecht na silniku Briggsa od 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolony, ostatnio znajomy zakupił z tej firmy zagęszczarkę i również nie narzeka. Więc wybierając sobie maszyny do ogrodu, warto przejrzeć ich ofertę :)

To tyle ode mnie :)

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Elektronarzędzia do ogrodu

autor: Kasprowicz » 24 wrz 2020, 7:34

U nas w firmie zajmujemy się pielęgnacją ogrodów i przewijają się różne sprzęty, od różnych producentów. Ale w sumie dla mnie najlepiej pracuje się z PowerMat. Czy to jakaś podkaszarka czy nożyce to mają solidnie zrobiony więc nawet jak długo trzeba z jednym urządzeniem pracować to raczej nie ma problemu jest to na tyle komfortowo zrobione, że człowiek się z tym sprzętem nie męczy więc ewentualnie jak szukasz dla siebie elektronarzędzi to może ta oferta będzie dobra.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 63 gości

Gotowe projekty domów