Gdzie zamówić drzwi z litego drewna

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Gdzie zamówić drzwi z litego drewna

autor: Kasprowicz » 23 wrz 2020, 12:21

Hejka, poszukuje drzwi z litego drewna. Najlepiej żeby były wykonywane indywidualnie. Mam swój pomysł w głowie i chciałbym żeby mi go zrealizowano.

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Gdzie zamówić drzwi z litego drewna

autor: mazwoj » 28 wrz 2020, 14:44

Jedynie stolarz Ci pomoże w tej kwestii. Jak znajdziesz gdzieś drzwi z litego drewna to w 99% będą to gotowe wzory. Taniej znajdziesz gotowe wzory ze sklejki + jakiś ładny fornir (pytanie czy mają to być drzwi zewnętrzne czy wewnętrzne). Takie ze sklejki znajdziesz w CALu lub Stolpawie na przykład. Dalej z wewnętrznych masz drzwi z MDFu i tu masz całą masę firm - Erkado, Porta, DRE itd. Jeszcze niżej masz drzwi płytowe - jak wcześniej cała masa firm. Unikałbym drzwi drewnianych z marketów z sosny, bo to bardzo miękkie drewno i lubi się wypaczać - szczególnie w łazience czy wiatrołapie.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Gdzie zamówić drzwi z litego drewna

autor: Szydlak » 05 paź 2020, 7:12

Dość długo nie mogłam zdecydować się na wybór odpowiednich mebli oraz drzwi do swojego nowego domu. Na szczęście znalazłam firmę REVIA, która wykonuje meble, które są ręcznie postarzane i z litego drewna. Zdecydowałam się na zakup i naprawdę są rewelacyjne. Super jakość, cena i wykonanie na termin.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 46 gości

Gotowe projekty domów