Wyroby z kamienia

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
granika
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2009, 10:16
Lokalizacja: Świdnica
Kontaktowanie:
Wyroby z kamienia

autor: granika » 18 gru 2009, 13:11

Jesteśmy rodzinną firmą wykonującą wszelkie prace związane z obróbką kamienia naturalnego. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z granitu, marmuru i piaskowca. Gwarantujemy niskie ceny oraz wysoką jakość wykonania. Posiadamy własną ekipę montażową. Zapewniamy Państwu komfort indywidualnego podejścia do każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych przez nas produktów:

* posadzki kamienne (płytki granitowe i marmurowe)
* parapety granitowe i marmurowe
* schody granitowe
* blaty kuchenne i łazienkowe
* nagrobki
* elementy sakralne (ołtarze, ambonki, nastawy, chrzcielnice i inne)
* okładziny elewacyjne
* okładziny kominkowe
* grille i inne meble ogrodowe
* tablice pamiątkowe (piaskowanie w granicie i szkle)
* kostka granitowa
* rzeźby z piaskowca

Gwarantujemy niskie ceny oraz wysoką jakość wykonania. Posiadamy własną ekipę montażową. Zapewniamy Państwu komfort indywidualnego podejścia do każdego klienta.
Przy małych zamówieniach działamy na terenie woj. dolnośląskiego , przy dużych, cały kraj.

Przemek
Re: PPHU Granika "Wyroby z kamienia"

autor: Przemek » 18 gru 2009, 15:41

moze reklama na www.e-mieszkanie.pl ?

PiaskTor
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 paź 2011, 20:46
Re: Wyroby z kamienia

autor: PiaskTor » 10 paź 2011, 20:59

Witam

Oferuje usługe czyszczenia kostki brukowej , elewacji budynkow , graffiti , dachów itp.
Najnowsza i najbardziej skuteczna jak zarazem ekologiczna metoda hydro-piaskowania .
Usługi nasze wykonuje tanio , szybko i solidnie .
Oferowana usługę wykonujemy na terenie: Kuj-Pom


Oferuję usługę piaskowania na terenie Torunia ( Kujawsko-Pomorskie ).


Czas realizacji 24h-48h !!!


Naszym największym atutem jest dokładność i profesjonalizm .
Używamy bardzo drobnego piachu przez co nie ma wżerów na elementach i znacznie ułatwia przyszłe malowanie elementu !

Głównie zajmujemy się piaskowaniem :
-Felg , alufelg
-Elementów motocyklowych
-Elementów samochodów
- I wiele innych !!

Bardzo dokładnie oczyszczamy z rdzy , lakierów , osadów itp .!!!!


Zapraszamy !

Szybko i Tanio !



Kontakt
Tel.Kom 693073839
Gadu-Gadu 8358944

remont40
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2011, 16:51
Re: Wyroby z kamienia

autor: remont40 » 04 gru 2011, 16:36

Kiedy chciałam u siebie zrobić wykładzinę kominkową, poszukałam specjalisty w internecie.
Myślałam, że nie znajdę właściwego, ale znalazłam.
Było to w serwisie [url]www.ktozbuduje.pl
Mam nadzieję, że pomogłam pozostałym.[/url]

tom.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:16
Re: Wyroby z kamienia

autor: tom.m » 06 maja 2019, 12:51

A czy możecie polecić jakąś firmę specjalizującą się w nagrobkach, znajdującą się w okolicy Warszawy? Znajomy sugerował mi firmę Nagrobki, podobno dobra firma. Słyszeliście coś o niej?

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Wyroby z kamienia

autor: piotrowski » 22 maja 2019, 19:10

Dobry zakład kamieniarski z Krakowa to Prokam. Wykonują schody, balustrady, blaty, u nas bardzo dobrze się sprawdzili, jesteśmy z efektów ich pracy zadowoleni. Mają dobry wybór kamieni w dobrych cenach no i zamówienie wykonują w terminie.

kama1972
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:29
Re: Wyroby z kamienia

autor: kama1972 » 08 lip 2019, 10:25

Na terenie Krakowa polecam firmę kamieniarską Edi-Art, która wykonuje tak naprawdę wszystko z kamienia. Korzystaliśmy z ich usług dwukrotnie, namiar zdobyty z polecenia. Naprawdę polecam, są rzetelni, słowni, robią dobrą robotę i w rozsądnych cenach. Bardzo elastyczni co do lokalizacji a do tego mają ogromny wybór w kamieniu.

Hoping
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2019, 17:50
Re: Wyroby z kamienia

autor: Hoping » 23 lip 2019, 18:22

Dzięki za polecenie, na pewno będę się kontaktować.

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: Wyroby z kamienia

autor: klaudia844 » 02 lis 2019, 13:13

Fajna i niedroga firma kamieniarska ze Skierniewic, to firma Kowalczyk. Dysponują kamieniem z całego świata i wszystko potrafią zrobić z kamienia.

viktoria34
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2020, 18:38
Re: Wyroby z kamienia

autor: viktoria34 » 19 wrz 2020, 18:42

Witam serdecznie W najbliższym czasie zamierzam wymienić nagrobek u moich rodziców, z tym że nie zbyt dobrze znam się na materiałach itd. Jaki kamień polecalibyście na płytę? Znalazłem bardzo ciekawą ofertę, gdzie ceny zaczynają się już od 1700, ale tak naprawdę nie umiem się na nic konkretnego zdecydować. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie, bo mimo że będzie pomagał mi spcecjalny doradca, to jednak chciałby też zasięgnąć języka u osób postronnych.

pmazurek596
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2023, 10:27
Re: Wyroby z kamienia

autor: pmazurek596 » 07 lip 2023, 10:32

Polecam Ci tanie nagrobki Poznań. Firma P.H.U. Granit jest jedną z najlepszych w tym regionie.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów