Naturalne kosmetyki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Naturalne kosmetyki

autor: davvid91 » 04 maja 2020, 11:46

Redakcja pisze:Rozwój nowoczesnych technologii, w tym medycyny i kosmetologii, spowodował, że mocno odeszliśmy od dobrodziejstw natury, Naturalne kosmetyki >>


najlepsze są dermokosmetyki które nie uczulają

Beta0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:23
Re: Naturalne kosmetyki

autor: Beta0 » 11 maja 2020, 12:45

Dobre, naturalne kosmetyki też nie uczulają. Trzeba tylko wiedzieć, jak je wybierać, ale w tym już pomoże internet lub inne tego typu poradniki.

Azivoka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:24
Re: Naturalne kosmetyki

autor: Azivoka » 21 maja 2020, 9:56

Z pewnością fajne znajdziecie na tej stronie firmy ekopolka ja osobiście jestem w nich zakochana ze względu na to że były to pierwsze kosmetyki, które na mnie jakkolwiek działały. Po przerobieniu wielu marek, które nie powodowały żadnych zmian. Tam w końcu znalazłam coś wartego każdej złotówki

dorenciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:35
Naturalne kosmetyki - wykorzystaj moc ziół, owoców i warzyw

autor: dorenciak » 23 maja 2020, 17:23

Dla mnie super jest ta linia kosmetyków z owocowymi sokami Fresh Juice z Bielendy. To linia kosmetyków do oczyszczania i pielęgnacji twarzy z bioaktywną wodą cytrusową i sokami z owoców . Ja akurat uwielbiam te limonkowe

El Michal
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2020, 10:19
Re: Naturalne kosmetyki

autor: El Michal » 27 maja 2020, 12:57

Macie może jakieś doświadczenie z płynami do dezynfekcji, albo mydłem w płynie marki Saraya. Jestem ciekaw jak się spisuje w praktyce.

KarolekWielki
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2020, 16:49
Re: Naturalne kosmetyki

autor: KarolekWielki » 27 maja 2020, 16:58

a pat&rub lub hello Body? Zona uzywa i bardzo chwali

malwiszon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:33
Re: Naturalne kosmetyki

autor: malwiszon » 01 cze 2020, 23:34

z tych naturalnych super jest ta linia do włosów Botanic Spa Rituals w 95 % ze skąłdników pochodzenia roślinnego. Bardzo dobre szampony, odzywki do włosów.

Rizka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 06 lis 2017, 8:12
Re: Naturalne kosmetyki

autor: Rizka » 06 lip 2020, 5:27

Kosmetyki babci Agafii się świetnie sprawdzają, można je kupić przez internet, a czasami w Carrefour. Do makijaży zaś sprawdzają się mineralne pudry Annabelle Minerals. Moim zdaniem mają najlepszy podkład kryjący na polskim rynku

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Naturalne kosmetyki

autor: tetate » 14 lip 2020, 9:02

A ja się ostatnio skusiłam na myokine vichy i jestem pozytywnie zaskoczona - jakość super za cenę całkiem rozsądną. Stosuję bowiem zestaw do mikrodembrazji, z czego najlepszy jest krem z vit. C - uzywam go na dzień, a na noc M. Jakoś tak lubię seriami, mleczko, tonik, żele,kremy jednej firmy. Jak trafię to dla mnie pełnia szczęścia :D

No i mogę z pełnym przekonaniem polecić krem Mialena, bardzo dobry pod katem składu krem na twarz. Odżywia oraz dobrze nawilża cerę. https://www.slowopodlasia.pl/wiadomosci ... arszczkowy
Ostatnio zmieniony 21 sie 2020, 9:57 przez tetate, łącznie zmieniany 1 raz.

awwa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:51
Re: Naturalne kosmetyki

autor: awwa » 16 lip 2020, 17:30

Super jest też ta linia Blueberry C-TOX z Bielendy z borówkami, ulubione moje kosmetyki owocowe, naturalne. Mus do mycia ciała, pianka do twarzy nawilżająca - uwielbiam je

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Naturalne kosmetyki

autor: Złotowłosa » 28 lip 2020, 10:08

Sama również polecam robienie sobie własnych kosmetyków. Takie samodzielne robienie sobie kosmetyków nie jest wbrew pozorom takie trudne jak się wydaje. Mi osobiscie wydawało się bardzo trudne, potem jednak zaczęłam od peelingow i balsamów a obecnie jestem w trakcie robić samodzielnie kremy Twieerdzenie jednak, ze takie kosmetyki są w stanie zlikwidować zmarszczki jest tutaj moim zdaniem przesadża bo praktycznie zaden kosmetyk takiego działania nie ma. I dobrze jest wprowadzić jakieś skuteczne zabiegi.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 12:47 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 2 razy.

marcinmalinka
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2018, 23:13
Re: Naturalne kosmetyki

autor: marcinmalinka » 03 sie 2020, 23:54

Jeśli szukacie produktów, które będą dla Was odpowiednie, to bardzo fajne kosmetyki znalazłem dla żony na stronie internetowej drogerii lavenda. Gorąco polecam!

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Naturalne kosmetyki

autor: BartekKowalski » 23 sie 2020, 12:13

Myślę, że więcej odpowiedzi znajdziesz na dedykowanych forach ;)

Baranek18
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:24
Re: Naturalne kosmetyki

autor: Baranek18 » 01 wrz 2020, 9:16

Faktycznie ta oferta jaką jest seria z różną od sklepu e- naturalnie będzie dobrym wyborem. Warto sprawdzić bo mają już w tej serii kilka produktów i wydaje mi się, że cały czas nad tą swoją ofertą pracują i coś tam sensownego można faktycznie u nich znaleźć wśród sprzedawanych produktów.

tomasz36
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:43
Re: Naturalne kosmetyki

autor: tomasz36 » 18 wrz 2020, 14:07

Może warto sprawdzić naturalne koreanskie kosmetyki:) ekskluzywne kosmetyki dzieki ktorym Azjatki słyną z odmłodzonej skóry.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 51 gości

Gotowe projekty domów