Dom z Tarasami

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Damian98
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 8:33
Dom z Tarasami

autor: Damian98 » 27 sie 2020, 8:41

Dzień Dobry wszystkim :)
Szukam domu od dłuższego czasu i głównie podobają mi się domy z tarasami, przede wszystkim porjekt domu Orkan.
W czym jest problem?
Czy budowanie domów z takimi tarasami to nie problem? Boję się, że po jakimś czasie może wystąpić grzyb, pleśń albo zwykłe zacieki bo woda znajdzie dostęp aby uprzykrzyć mi życie. Czy możecie mi doradzić jak duże są na to szanse? Czy budownictwo ruszyło mocno naprzód, zeby takie problemy się nie pojawiały? :) (Tak, dopiero wchodze całkowicie w te tematy, dlatego proszę o wyrozumiałość :D )

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Dom z Tarasami

autor: Baks » 16 wrz 2020, 20:34

Twoje obawy są niepotrzebne :) Jeśli taras zostanie dobrze zbudowany i zaizolowany to żaden grzyb nie wystąpi :)

saloboo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2021, 19:45
Re: Dom z Tarasami

autor: saloboo » 25 lis 2021, 13:18

Grzyb to dosyć skomplikowana sprawa. Trzeba uważać - bo jak zjawisko wystąpi, to będzie ciężko..


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów