Sofa - jaki materiał?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Sofa - jaki materiał?

autor: Złotowłosa » 28 lip 2020, 11:02

Ile chcesz mniej wiecej przeznaczyć na wersalkę? Polecam po prostu przejść sie po sklepach z wersalkami. I zobaczyć czy coś Ci się spodoba. Czy bierzesz pod uwagę ewentualnie mozliwość zamówienia wersalki przez internet? Jesli tak, polecam zerknąć sobie na wersalkę w sklepie Bird Meble. W dobrej cenie dostaniesz tam wersalkę rozkładaną Vigo. Aktualnie wersalka jest w cenie niecałych 900 zł. I pozwala na wygodne wyspanie sie dwóch osób.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2020, 6:35 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Romano75
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 24 kwie 2020, 12:33
Re: Sofa - jaki materiał?

autor: Romano75 » 04 sie 2020, 9:38

ja to na pewno bym nie chcial skorzanej albo ekoskora bo sa straszne szczegolnie latem mialem taki fotel i szybko wymienilem nie podobalo mi sie

MoniMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2018, 7:59
Re: Sofa - jaki materiał?

autor: MoniMil » 07 wrz 2020, 10:41

Polecam zajrzeć na tego bloga: [więcej informacji poprzez PW]
dużo wartościowych rzeczy można się tutaj dowiedzieć :)

malina16
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2020, 7:16
Re: Sofa - jaki materiał?

autor: malina16 » 15 wrz 2020, 13:30

Zanim zdecydujesz się na kupienie sofy, zwróć uwagę nie tylko na to czy jest wykonana ze skóry lub tapicerki. Bardzo ważna jest jakość materiału. Niektóre z czasem blakną i przez to wyglądają na stare i zniszczone.

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Sofa - jaki materiał?

autor: cirrus » 27 sty 2021, 10:48

Ja jedynie mam mieszane uczucia co do ekoskóry. Bo wygląda naprawdę fajnie, ale niestety jeżeli chodzi o jakość, to czasami już po roku są pęknięcia. Szczególnie nie polecam tym, którzy mają zwierzęta, bo taki mebel długo się nie utrzyma w całości.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów