Problem z klientka

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Dekoder94
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2020, 18:24
Problem z klientka

autor: Dekoder94 » 14 wrz 2020, 18:39

Witam Panie i panowie jest to mój pierwszy post więc jeżeli nie w tym dziale to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie postu. Mam problem z baba której robiliśmy tynki cementowo wapienne 1 msc temu. Kobieta ta nie wypłaciła mi wszystkich pieniędzy za wykonanie usługi, ale to nic pogodziłem się z tym bo nic jej nie zrobię ponieważ nie było żadnej umowy wszystko ugadane było,, na gębę,, i pogodziłem się z tym. Wczoraj dzwoni do mnie ze tynki jej pękają, ja spytałem oczywiście czy polewała je woda przy wysokich temperaturach jakie wtedy panowały, a ona ze nie bo ktoś tam jej powiedział że się nie leje woda na tynk. Oczywiście była poinformowana jak się z tym tynkiem obchodzić ale nie zastosowała się do niczego. Teraz wydzwania do mnie codziennie i straszy sądem. Pytanie do tych co mieli z takimi ludźmi do czynienia czy jeżeli nie było między nami żadnej umowy, wykonaliśmy pracę, ona nie zapłaciła nam wszystkiego i czy ona może wytoczyć nam sprawę w sądzie i ja wygrać?

Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów