PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mili
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:35
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: mili » 16 mar 2020, 14:18

Wszystko zalezy od funduszy jakie chcemy przeznaczyc.

budowlex
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 10:34
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: budowlex » 31 mar 2020, 10:47

W zarządzaniu magazynem bardzo istotne jest monitorowanie i rejestrowanie wszystkich zdarzeń, tak aby zminimalizować czas realizacji zamówienia.

AleksMK
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 15:13
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: AleksMK » 14 kwie 2020, 17:47

Dla swojej firmy wybrałem oprogramowanie dedykowane. Długo szukałem gotowego sytemu, ale nic się nie sprawdziło.
Oprogramowanie wykonała dla mnie firma Kamee.
Mam wszystko czego potrzebuję, zarządzenie magazynem, klientami, rozliczenia, stany magazynowe, eksport danych, Kartoteka produktu ,przyjęcia ,wydania ,przesunięcia między magazynowe.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: smichalek » 21 kwie 2020, 6:19

Wszystko masz w Berberis - zdecydowanie polecam. Można uzyskać całkiem fajny efekt, kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Generalnie z dopasowaniem rozwiązania nie powinniście mieć większych problemów, tylko to musi być po prostu przemyślane. Inaczej cudów nie będzie.

czosnek133
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 9:29
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: czosnek133 » 13 lip 2020, 9:42

Według mnie Weaver WMS to bardzo fajny program magazynowy. Ma wszystkie potrzebne funkcję i jest łatwy w obsłudze. Występuje w wersji Lite, Standard i PRO, ja używam Standard od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać, gorąco polecam.

Wera231
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 13:46
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: Wera231 » 02 wrz 2020, 13:54

Tak jak wyżej również polecam. Używamy go w naszej firmie. Jest prosty w obsłudze, ma dużo fajnych funkcji i jest zawsze niezawodny. Pierwsze 30 dni jest darmowe, więc polecam wypróbować.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: smichalek » 08 wrz 2020, 6:19

Spędźcie dla porównania sobie trochę czasu nad Berberis i porównajcie sobie efekty. Tutaj nie ma od razu cudów. Nad wszystkim trzeba popracować, wprowadzać dane, ale jeśli tak się dzieje, to łatwo osiągniecie znakomite efekty. I nie spodziewajcie się, że coś takiego możliwe będzie z dnia na dzień. Jednak docelowo - rezultaty będą genialne.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: smichalek » 26 kwie 2021, 6:15

Potwierdzam działanie Berberis - całkowita odmiana sytuacji i ogólnie poprawa na lepsze. Na tym nam zależało i tak powinno być. Ważna jest świadomość tego, jakich potrzebujecie funkcji. To właśnie dzięki temu możecie realnie sporo zyskać. Czy tak nie lepiej?

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: superter » 14 maja 2021, 7:38

Sprawdź faktury.pl - pozwala m.in. zarządzać stanami magazynowymi, wystawać dokumenty sprzedażowe. Ma potrzebne funkcje i jest prosty w obsłudze ;)


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów