blat z korianu

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Mała
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 10 mar 2004, 8:39
Lokalizacja: Warszawa
blat z korianu

autor: Mała » 09 wrz 2008, 13:53

proszę o poradę jak pielęgnować i zabezpieczać przed uciążliwymi śladami (nawet rąk) blat kuchenny wykonany z korianu? mój jest czarny i po umyciu staje sie matowy
pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

nudzia
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 26 sie 2008, 9:32

autor: nudzia » 21 wrz 2008, 19:42

No- to jest problem,podobnie jak ze zlewozmywakiem niklowanym,sięgle jest ,,zapłakany '' nawet po wytarciu do sucha!

Awatar użytkownika
Mała
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 10 mar 2004, 8:39
Lokalizacja: Warszawa

autor: Mała » 22 wrz 2008, 12:44

czekam ciągle na jakąś podpowiedź
ostatnio spróbowałam przetrzeć fragment olejem spozywczym i ładnie yglądało ale nie odważyłabym się wysmarować tym całego blatu :(
pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

ZOJA
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2013, 11:58
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:
Re: blat z korianu

autor: ZOJA » 01 mar 2013, 12:03

Witaj
Pielęgnacja blatu z Corianu nie jest wcale taka trudna :) Pod tym adresem ściągniesz w PDF instrukcję jak użytkować i pielęgnować blat z corianu
http://zoja-design.com/perfekcyjne-blat ... ja-design/
Pozdrawiam...

Koloryt Piotr Gąska
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 paź 2012, 13:33
Kontaktowanie:
Re: blat z korianu

autor: Koloryt Piotr Gąska » 04 mar 2013, 12:41

Polecam poszukać odpowiednich środków. Ja zniszczyłam sobie blat kamienny przez użycie złego środka (blat stracił połysk i już nic nie mogę z tym zrobić). Tu znalazłam jakieś porady: http://corian.pl/Corian/pl_PL/assets/do ... are_pl.pdf Może to pomoże :) Pozdrawiam
Koloryt Piotr Gąska sprzedaż płyt OSB, MFP, SF-B, MgO, Cetris. Najniższe ceny, szybka realizacja, profesjonalna obsługa.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów