Grzejnik łazienkowy

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Tex999
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 7:29
Grzejnik łazienkowy

autor: Tex999 » 26 sie 2020, 7:35

Witam wszystkich,

U mnie zaczął się remont łazienki. Stary grzejnik stalowy jest do wywalenia, kiedyś dobrze ogrzał łazienki. W związku z tym mam duży dylemat z doborem grzejnika drabinowego do łazienki. Informacje, które udało mi się znaleźć są skrajnie sprzeczne - różne artykuły podają zapotrzebowanie na moc. Ogrzewanie podłogowe jest ciężko założyć u mnie w budynku.
Chodzi o łazienkę w starym budynku, brak ocieplenia stytriopian zewnętrzne . Powierzchnia pomieszczenia 7m2 , wysokość zmieniono z 3,15 m na 2,7 m.
Proszę o pomoc jakie ogrzewanie będzie najlepiej w takim przypadku bez podłogówki?

eufrat
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018, 12:33
Re: Grzejnik łazienkowy

autor: eufrat » 28 sie 2020, 11:25

Polecam grzejniki od sprzedawcy AG GRZEJNIKI DESIGN, który posiada naprawdę szeroką ofertę. Sam skorzystałem, grzejnik łazienkowy ekstra! Tutaj znajdziesz do wyboru do koloru.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Grzejnik łazienkowy

autor: lideropinii » 01 wrz 2020, 19:37

Opcja zdecydowanie do wykorzystania nie tylko w aspekcie funkcjonalnym, ale też dekoracyjnym.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 49 gości

Gotowe projekty domów