DD Projekt - naprawdę polecam

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MalaMi1
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:32
DD Projekt - naprawdę polecam

autor: MalaMi1 » 31 sie 2020, 8:38

Cześć. Chciałam Wam szczerze polecić DD Projekt z Krakowa. Siostra ze szwagrem niedawno się wprowadzili do nowego domu. W niedzielę byliśmy na parapetówce. Powiem Wam, że jak mi zaczęli opowiadać o tej firmie to jestem pod wrażeniem, tym bardziej, że widziałam efekt końcowy ich pracy. No więc stwierdzili, że chcą jak najwięcej roboty oddać fachowcom. Znaleźli DD Projekt i oni im zrobili cały projekt, wybudowali dom, zrobili meble na wymiar, wykończenie pod klucz, no full service i to bez żadnej fuszerki. W sumie to fajnie u nich działa bo jedna firma ma fachowców, którzy współpracują więc nie ma potem zrzucania winy na kogoś innego i klasycznego “ Panie, kto to Panu tak…” :D Trochę się rozgadałam, ale serio jestem pod wrażeniem a może komuś z Was się przydadzą namiary na taką firmę ;)

Klaudiaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 06 sie 2020, 8:26
Re: DD Projekt - naprawdę polecam

autor: Klaudiaa » 31 sie 2020, 11:25

Dokładnie! Ja też korzystałam z DD projekt i jestem zachwycona ich podejściem do pracy! Pozdrawiam :)


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów