mały monitoring

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szaf-paf
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:42
mały monitoring

autor: szaf-paf » 23 cze 2010, 15:00

Witajcie.
Moze eyelog, o którym chcę napisać nie kwalifikuje się do działu zrób to sam, bo nie jest to coś, co samemu wykonujemy, ale z pewnością jego zastosowanie zależne jest od naszej inwencji twórczej.

Ale od początku.
Eyelog to urządzenie, które ma wbudowana kamerkę, która na komende wysyłaną przez nas z telefonu komórkowego odsyła nam na nasz telefon obraz w postaci zdjęcia albo filmiku.
Można w ten sposób nie będąc na miejscu wiedzieć, co się w tym miejscu dzieje.

Rozumiecie, co mam na mysli?

Co o tym sądzicie?

sajgonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2010, 12:54
Re: mały monitoring

autor: sajgonka » 24 cze 2010, 12:50

komunikat przyjęty. :) Ale ja mam cała masę pytań, akurat jestem na kupnie takiego urządzenia do monitoringu zewnętrznego i analizowałam różne opcje, ale w większości zniechęcały mnie wysokie ceny. Już się zorientowałam, że eye log jest dużo tańszy, ale jaki może mieć zasięg działania? O jakiej czułości na ruch mówimy? Przeleci mucha i już będę mieć filmik na komórce? ;)

szaf-paf
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:42
Re: mały monitoring

autor: szaf-paf » 01 lip 2010, 11:46

gdyby eyelog działał na takiej zasadzie, że przeleci mucha i on wysyła ci filmik to chyba byłoby to lekko bez sensu, nieprawdaż?
Trzeba wysłać mu komendę i dopiero po niej dostajemy filmik tudzież zdjęcie z miejsca zdarzenia :)

elixir13
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2019, 19:51
Re: mały monitoring

autor: elixir13 » 29 sie 2020, 17:16

Polecam kompletne systemy monitoringu i alarmu


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów