Adwokat z Tczewa

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Adwokat z Tczewa

autor: tetate » 01 lip 2018, 10:18

Szukam porady adwokackiej w Tczewie. Możecie polecić mi kogoś zajmującego się sprawami cywilnymi, źle zrealizowanymi usługami ?

karp30
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 07 paź 2014, 11:36
Re: Adwokat z Tczewa

autor: karp30 » 02 lip 2018, 8:04

Zawsze można spróbować dopytać na forum prawnym. Może nie udzielą Ci tam super profesjonalnej porady prawnej, ale podpowiedzą co i jak, ewentualnie gdzie szukać informacji.

Tczew to nie jest duża miejscowość, więc i ze znalezieniem usług adwokackich nie powinno być problemów.

Na oferteo można znaleźć dużo tego. W ten sposób można trafić na np takie usługi.

Malgorzata441
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2018, 14:13
Re: Adwokat z Tczewa

autor: Malgorzata441 » 18 paź 2018, 14:19

Miałam okazję korzystać z usług Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Pan Paweł był doskonale przygotowany, widać było duże zaangażowanie i od razu uspokoiłam się, co do wyniku sprawy. Podejście i wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie.

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Adwokat z Tczewa

autor: anik92 » 05 gru 2018, 21:38

ja od zawsze korzystam z usług Bańczyka i mogę polecić z czystym sumieniem!

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Adwokat z Tczewa

autor: bajkowa » 17 sie 2019, 20:07

To mój brat dopiero co musiał rozwiązać pewną dość poważną sprawę związaną z prawem cywilnym, tylko że on jest z Gliwic. No ale za to tam znalazła naprawdę dobrego adwokata, a właściwie to kancelarię. To znaczy oni się nazywali jakoś Legaleo chyba. Taka dość fajna nazwa. Także można ich znaleźć po nazwiskach - Wojas Pawlak.

szymek33
Aktywny
Aktywny
Posty: 135
Rejestracja: 05 lis 2016, 9:46
Re: Adwokat z Tczewa

autor: szymek33 » 27 sie 2019, 21:46

Mogę Ci polecić dobrego adwokata z Bydgoszczy. Kancelaria Adwokacką Karol Bryś, zajmowała się sprawą o odszkodowanie dla mojego kuzyna i sprawa, choć trochę się ciągnęła, zakończyła się po myśli kuzyna. W czym przede wszystkim zasługa p. Karola Brysia. Można mu albo od razu powierzyć całą sprawę, albo poprosić o doraźną poradę - to już jak wolisz i jak ci wygodniej.

matski
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:42
Re: Adwokat z Tczewa

autor: matski » 28 sie 2020, 11:27

Godni zaufania są prawnicy z Kancelarii Adwokackiej Sebastian Pestka w Tczewie. Polecam serdecznie. Zajmują się szeregiem spraw.

blankaxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2021, 9:09
Re: Adwokat z Tczewa

autor: blankaxx » 10 lip 2021, 18:09

Według mnie najlepiej jest postawić na porady prawne online. W krótkim czasie otrzymacie odpowiedź na swoje pytanie i w bardzo dobrej cenie.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów