Własny sklep internetowy

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Własny sklep internetowy

autor: budowa876 » 16 lut 2019, 13:46

Zastanawiam się właśnie nad założeniem swojego sklepu internetowego, gdzie sprzedawać będę różne narzędzia i elementy potrzebny podczas remontu i budowy. Chcąc zaoszczędzić znalazłem platformę pasejo i chciałem zapytać, jakie macie zdanie na jej temat.

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Własny sklep internetowy

autor: Adamila021 » 23 lut 2019, 8:16

Bardzo dobry pomysł na biznes w obecnych czasach:) Warto według mnie też zapoznać się z tym co proponuje codarius.com jeżeli chodzi o platformy sklepowe. Znajomy polecał mi ich usługi, gdy myślałam właśnie o założeniu sklepu internetowego.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Własny sklep internetowy

autor: arek_ch » 26 lut 2019, 22:16

A chcielibyście skorzystać z takiej możliwości, jak narzędzie push-ad.com/pl/? Wiecie na czym to wszystko polega? Przede wszystkim na tym, aby przyciągnąć jak najwięcej osób, które zrobią u nas zakupy. Jeśli mamy dobry asortyment to możemy liczyć na sukces.

teresa.oros
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 20 paź 2018, 17:04
Re: Własny sklep internetowy

autor: teresa.oros » 02 cze 2019, 0:46

Nie wiem na ile moje pytanie pokrywa się z treścia ale mianowicie, w jaki sposób prowadzicie negocjacje z klientami? Natrafiłam ostatnio na artykuł http://www.supermarketing.pl/e-biznes/abc-skutecznych-negocjacji-cz-4/ w którym to sporo mówią na ten temat i chciałam was zapytać ile w tym prawdy, wiecie coś?

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Własny sklep internetowy

autor: damyoo » 20 cze 2019, 10:53

Jeżeli chodzi o promocję firmowych profili na Instagramie to z pewnością plani.io Was zainteresuje. Jest to bot, który posiada wiele nowoczesnych, pożytecznych funkcji dzięki który promowanie własnego biznesu jest znacznie łatwiejsze.

hunda
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2018, 19:06
Re: Własny sklep internetowy

autor: hunda » 26 cze 2019, 8:30

Polecam zainwestować w porządne oprogramowanie które idealnie integruje wiele kanałów sprzedaży. To niezwykle unikalny wynalazek, niezbędny jeśli chodzi o zautomatyzowanie sprzedaży internetowej. Myślę, że w każdej firmie się przyda, a przy okazji pozwoli obniżyć koszty. Na ich stronie widziałam aktualnie promocję – 30 dni testowania oprogramowania bez zobowiązań za darmo! Polecam, ja im zaufałam i jestem bardzo zadowolona.

Misia123
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2018, 19:33
Re: Własny sklep internetowy

autor: Misia123 » 28 cze 2019, 4:47

budowa876 pisze:Zastanawiam się właśnie nad założeniem swojego sklepu internetowego, gdzie sprzedawać będę różne narzędzia i elementy potrzebny podczas remontu i budowy. Chcąc zaoszczędzić znalazłem platformę pasejo i chciałem zapytać, jakie macie zdanie na jej temat.



Ja korzystam w swoim sklepie z fajnego i dobrego oprogramowania insert subiekt gt do baselinker. Bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze jest. Jestem zadowolona z niego, moze sprobuj takie kupic

radeknowak
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:07
Re: Własny sklep internetowy

autor: radeknowak » 28 cze 2019, 7:36

Myślę, że najlepiej będzie skontaktować się ze specjalistą, który wesprze Ciebie fachową pomocą. Zakładanie sklepów na tego typu stronach raczej bym odradził. Postawienie na autorski sklep z pewnością przykuje uwagę twoich potencjalnych klientów/użytkowników.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 483
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Własny sklep internetowy

autor: martan » 13 mar 2020, 8:02

Podobają mi się strony z takim nowoczesnym designem. Tzn z niepowtarzalnym backgroundem, który przemieszcza się wraz ze z suwakiem, nie rażącą w oczy kolorystyką (mam alergie na tego typu witryny). Czasami wystarczy dobrze sformatować treść, rodzinę czcionki, jej kolor - aby całkowicie zmienić wygląd witryny.

Platform pod założenie sklepu internetowego jest bardzo wiele , jednak wato jest poczytać o ich wadach oraz zaletach.
http://www.forumbudowlane.pl/

amatorka1
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:21
Re: Własny sklep internetowy

autor: amatorka1 » 04 maja 2020, 6:42

No właśnie, także nie lubię takich stron, które są przestarzałe, nic nie jest przejrzyste tylko trzeba szukać i szukać jakichś zakładek zanim znajdzie się to, co nam potrzeba. No i oczywiście można samemu stworzyć taki sklep, ale ja jestem z tych osób, które uważają, że warto jest zainwestować w profesjonalną pomoc i znacznie lepiej wystartować, niż stworzyć samemu byle co i czekać nie wiadomo jak długo na rezultaty. Dlatego lepiej jest skontaktować się z firmą, która to dla nas zrobi. Zdecydowanie taką firmą jest Coolbrand, a dlaczego? Ponieważ tworzą unikatowe strony, właśnie designerskie i przejrzyste.

ArekWoj
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:19
Re: Własny sklep internetowy

autor: ArekWoj » 17 cze 2020, 10:10

Ja prowadzę swój sklep internetowy, jednak zamiast tworzyć go samodzielnie zdecydowaliśmy się postawić na pakiet dedykowany i dzięki czemu już po tygodniu od rozpoczęcia ich prac mogliśmy zacząć sprzedaż, rozwijać kolejne kanały i nasze social media oraz marketing. Idzie to coraz lepiej i w końcu wychodzimy po tej całej sytuacji na prostą.

miodilioti
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 15:59
Re: Własny sklep internetowy

autor: miodilioti » 14 sie 2020, 16:01

Własny sklep internetowy z ubraniami to wspaniały plan na pozyskanie kolejnych nabywców zwłaszcza iż możesz go prędko założyć a w którym możesz zaprezentować wyjątkowe ubrania i obuwie w dobrej jakości oraz wyjątkowej cenie. Jeżeli nie rozumiesz jak otworzyć sklep internetowy z odzieżą to napisz do nas oraz doradzimy jak szybko uruchomić własny sklep internetowy z odzieżą który otworzysz łatwo i skutecznie.

Pasjonat66
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:34
Re: Własny sklep internetowy

autor: Pasjonat66 » 19 sie 2020, 11:52

Postanowiliśmy spróbować wejść na rynek amerykański, tworząc sklep taki jak okirobo. Portable charger jako nasz główny produkt. A że takie urządzenia są poszukiwane, myślimy, że zadziała. Ruch nadal nie jest dobry, ale pozycje wydają się całkiem dobre. Zobaczmy co się stanie.

adam_daszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2020, 19:29
Re: Własny sklep internetowy

autor: adam_daszek » 19 sie 2020, 19:37

Ja założyłbym własny sklep, gdybym widział potencjał w tym biznesie

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Własny sklep internetowy

autor: Tomek5 » 24 sie 2020, 5:49

Bo jest olbrzymi potencjał. Dobrze jest jednak wiedzieć o kilku rzeczach:
o konkurencji
o konieczności reklamy
o wprowadzeniu wygodnego oprogramowania do sklepu

Obecnie mozna zarobić na sklepie bardzo dużo, bo wiele osob robi zakupy własnie przez internet. Z drugiej strony trzeba się naprawdę postarać aby się wybić z uwagi na to, ze konkurencja jest spora, I konkurencja nie śpi.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2020, 12:54 przez Tomek5, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów