Części do maszyn rolniczych

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: elizjusz » 15 lip 2020, 12:53

A ja mam i Zetora i Ursusa starego ;) Jest taki fajny żółty jeszcze. Pradziadek św. pamięci umarł i go zostawił w spadku. A że mamy ogromny sentyment do niego postanowiliśmy go po prostu odnowić ;) I mam zamiar wymienić różne części w nim ale tez i pomalować. Ja znalazłem póki co farby producenta AGTECH. Jakie jeszcze farby polecicie ? Czy mam tą wybrac bo prostu jest genialna i tyle ;)

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: DarekK80 » 18 lip 2020, 15:45

Sprawdź także ofertę firmy ucs.net.pl. Dysponują szerokim wyborem produktów do układów centralnego smarowania. Ja zamówiłem stamtąd pompę elektryczną Bravo oraz sterownik VIP5. Urządzenia są wykonane bardzo starannie, dzięki czemu gwarantują bezawaryjną i precyzyjną pracę.

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: DarekK80 » 19 lip 2020, 17:30

Sprawdź także ofertę firmy agromix. Dysponują szerokim wyborem części zamiennych do maszyn rolniczych. Ja zamówiłem stamtąd części do zgrabiarki, kosiarki i prasy kostkującej. Otrzymane części posiadają bardzo dobrą jakość, dzięki czemu gwarantują bezawaryjne i długotrwałe działanie.

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: Radekrak » 19 sie 2020, 16:43

Polecenia się posypały i dla mnie świetnie, bo opony mam do ciapka do kupienia. W sumie nie chciałem w niego inwestować, ale jak kasa się znalazła... to piszecie, że do hurtowni mam iść, najlepiej wyjdzie. A w hurtopon.pl kupowaliście? Jak się sprawdziło to miejsce?
Ostatnio zmieniony 08 paź 2020, 13:36 przez Radekrak, łącznie zmieniany 2 razy.

ursu20
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2020, 17:17
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: ursu20 » 20 sie 2020, 17:20

Cześć, jest w porządku. Akurat kupowałem tam niedawno do mojego ursu i wiem, że mają spoko ceny i to , że możesz sobie po modelu doszukać. To ułatwia sprawę zwłaszcza jak żona ma zamawiać ;d bo ona to ma dopiero obeznanie... zwierzęta ogarnie, do pola się nie miesza.

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: Radekrak » 21 sie 2020, 15:35

To masz dobrze, moja doradza, ale i tak ciągle coś jest nie tak. hurtopon.pl mówisz? Zobaczę w wolnym czasie, bo kilka sztuk mam na gospodarstwie i na razie jednego będę musiał wyposażyć, ale kto wie co będzie potem. Sukcesywnie chciałbym wszystkie ogarniać.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2020, 13:34 przez Radekrak, łącznie zmieniany 1 raz.

macek9221
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 lis 2018, 12:04
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: macek9221 » 01 wrz 2020, 14:45

Już któryś raz ktoś mówi mi o HurtOpony i wydaje mi się, że chyba faktycznie będzie to najlepsze rozwiązanie. Masz jakieś konkretne namiary? Może znasz kogoś kto stamtąd zamawiał. Na już potrzebuję nowych opon do ciągnika.

industrial
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2020, 7:23
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: industrial » 04 wrz 2020, 7:27

Industrial Winch jest dostawcą największych wciągarek min. offshore czy cumowniczych.
Elektryczne do udźwigu nawet 200 ton.

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: agus123 » 10 wrz 2020, 11:49

macek9221 pisze:Już któryś raz ktoś mówi mi o HurtOpony i wydaje mi się, że chyba faktycznie będzie to najlepsze rozwiązanie. Masz jakieś konkretne namiary? Może znasz kogoś kto stamtąd zamawiał. Na już potrzebuję nowych opon do ciągnika.

No powiem Ci, że już wielokrotnie też o nich słyszałam i w końcu ostatnio znajomy zdecydował się zamówić i jak z nim rozmawiałam, to był bardzo zadowolony, a wiem, że jest dość dokładną osobą, która zawsze wszystko musi mieć dobrze sprawdzone.

agroalex
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2021, 23:36
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: agroalex » 16 sty 2021, 23:56

Zastanawiajace, ze jeszcze nikt tutaj nie wspomnial o czesciach z agroalex - sklep podobno prowadzony przez Rolnika - gosc musi znac sie na czesciach i rolnictwie wobec tego

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: Klimecki88 » 01 lut 2021, 9:22

W kwestiach dopasowania opon możesz zaufać Res Tires. Sprawdzony partner wielu fabryk z okolic Rzeszowa. Wiem, bo z ludźmi regularnie rozmawiam i też siedzę w temacie ogumienia na poziomie profesjonalnym. Takich działalności nie ma wiele, które Ci terminowo dostarczą dosłownie każdą oponę pod dowolny adres w kraju. W niektórych miejscach trzeba całymi tygodniami czekać, więc sam widzisz.

Kamilos77
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 lut 2021, 16:00
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: Kamilos77 » 12 lut 2021, 14:10

No właśnie, właśnie. Maszynę rolniczą łatwo jest kupić, ale jak ostatnio szukałem części case w jakiś dobrych cenach, to właśnie w agrohandu wreszcie ktoś miał w ofercie części do sprzedawanych przez siebie maszyn rolniczych. Ja jestem bardzo zadowolony, wszystko działa bez zarzutu 8) .

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: Dariusz80 » 08 kwie 2021, 9:34

Możesz zainteresować się ofertą firmy Rolmet-plus. Kupiłem tam siłowniki hydrauliczne, urządzenia pomiarowe, pompy ręczne i zawory liniowe. Wszystkie elementy posiadają wysoką jakość wykonania oraz bardzo dobre parametry techniczne. Jestem zadowolony z ich działania.

Melianka
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 23 sie 2018, 19:04
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: Melianka » 03 mar 2022, 7:51

Części do maszyn rolniczych z tego wiem możemy kupić w przeróżnych sklepah rolniczych online chyba. Na pewno trzeba mieć na pewno różne akcesoria przydatne w gospodarstwie rolnym.

Basia80W
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2023, 17:58
Re: Części do maszyn rolniczych

autor: Basia80W » 30 maja 2023, 18:01

Części rolnicze do swojego Maseya kupiłam w sklepie Interrol mają też zamienniki, tylko trzeba do nich napisać. Podaje ten sklep bo widzę, że mają atrakcyjne ceny.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości

Gotowe projekty domów