Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku

autor: Redakcja » 25 sty 2020, 12:48

Aranżacja salonu i aranżacja łazienki takich inspiracji najczęściej Polacy szukali w internecie w 2019 roku. To świetne źródło, które motywuje do zmia Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku >>
Redakcja

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku

autor: ostrow » 25 sty 2020, 12:48

sciany w mojej kuchni sa biale, pomalowane farba sniezka kuchnia-łazienka, a co do szafek to sa wlasnie w odcieniu czerni na wysoki polysk

meszek808
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:05
Re: Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku

autor: meszek808 » 15 lip 2020, 12:27

razem z żoną niedawno robiliśmy remont więc przejrzałem mnóstwo różnych katalogów itp. I jedno takie co mi się wryło w pamięć to plisy okienne. Sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie od producenta Nafi do domu bo jest o wiele bardziej praktyczne od rolet czy żaluzji. Także zwracam uwagę ludziom którzy w przyszłości będa robić remont ;)

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku

autor: e-Rzecznik_Magnat » 31 lip 2020, 21:00

Kiedy zapraszamy gości to miejscami, które z pewnością odwiedzą są właśnie salon i łazienka. To wizytówki naszych domów i warto by właśnie one spełniały określone standardy. Nie dziwne jest więc to, że właśnie inspiracji do aranżacji tych pomieszczeń szukamy z największym zaangażowaniem.
Kolorowe inspiracje można znaleźć także u nas:
[więcej informacji poprzez PW]

MoniMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2018, 7:59
Re: Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku

autor: MoniMil » 10 sie 2020, 10:11

U mnie sypialnia jest połączona z salonem, dlatego musiałam zdecydować się na takie rozwiązanie, jak jest tutaj: [więcej informacji poprzez PW]


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 62 gości

Gotowe projekty domów