Co kupić na parapetówkę?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
Co kupić na parapetówkę?

autor: dariawaria » 20 maja 2019, 12:11

Witajcie,
za dwa tygodnie zostałam zaproszona na parapetówkę do znajomych. Chciałabym podarować im jakiś drobiazg do domu z tej okazji. Może kolorowe kieliszki, roślinę lub wazon czy świecznik? Co wy chcielibyście dostać?

justynka89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 26 paź 2015, 11:33
Re: co kupić na parapetówkę?

autor: justynka89 » 20 maja 2019, 14:01

W takich sytuacjach też się zastanawiam. Czasem można zwyczajnie nie trafić w czyjś gust, dlatego wydaje mi się, że prezenty muszą być dość neutralne. Byłam niedawno na parapetówce u dobrej znajomej i sprezentowałam jej oprawiony w ramkę plakat. Wybierałam krzesła do kuchni na stronie Abra meble i wpadły mi w oko plakaty z liśćmi monstery. Nie wiedziałam, że mają tam takie rzeczy :D Dokupiłam do tego niedrogą ramkę i prezent okazał się trafiony w punkt :wink:

karoleczna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2018, 14:20
Re: co kupić na parapetówkę?

autor: karoleczna » 22 maja 2019, 9:40

Faktycznie wszystko zależy od tego, czy wiemy jaki gust mają osoby, do których idziemy. jeśli wiemy, że trafimy z prezentem, to możemy kupić jakieś dekoracje do domu - grafikę, obraz, jakąś zasłonkę, koc, poduszki, obrus albo jakiś gadżet kuchenny. Jeśli za to boimy się, że prezent nie będzie trafiony - to najlepiej kupić kartę podarunkową na określoną kwotę do jakiegoś sklepu z wyposażeniem domu - to zawsze się przydaje :D

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: co kupić na parapetówkę?

autor: rozalia » 22 maja 2019, 12:46

Bo ja wiem, może wystarczy jakaś drobnostka? Ja koleżance kupiłam małego ozdobnego kwiatka w szkle.

Big09
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: Big09 » 31 maja 2019, 15:31

Etui na klucze. Bedzie praktycznie :)

Awatar użytkownika
Limma
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:26
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: Limma » 05 cze 2019, 13:30

Prezent na pewno musi pasować do okazji. Uważam, że świetnym pomysłem będą plakaty na ścianę oczywiście ładnie oprawione. Scandiposter.pl spójrz tutaj, może akurat wpadnie Ci coś w oko. Przyznam, że zamówiłam już kilka plakatów do kuchni i łazienki z tego sklepu.

Awatar użytkownika
onamona
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:39
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: onamona » 07 cze 2019, 10:24

My po prostu zapytaliśmy znajomych wprost - co jest im potrzebne do mieszkania. Wiedziałyśmy z koleżankami, że stopniowo urządzają mieszkanie po kawałku. Podesłali nam linka ze sklepu Abra, do stojącej na trzech nogach lampy Lotta. Zrzuciliśmy się na jeden, konkretny prezent (ich wymarzony) i wyszło fajnie. Dla portfela też ;) W sumie na samej parapetówce od razu odbył się montaż prezentu :D

mstawskam
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:43
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: mstawskam » 22 lip 2019, 9:42

Zawsze można podpytać znajomych, czego potrzebują. Ja zazwyczaj kupuję jakiś drobiazg - kwiatka, kieliszki, ręczniki czy obrusy. Warto byłoby wiedzieć wcześniej, w jakiej kolorystyce mają pomieszczenia albo po prostu postawić na coś neutralnego, aby pasowało do wnętrza. Poszukaj w sklepach, coś na pewno wpadnie Ci w oko :)

Beta0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:23
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: Beta0 » 23 lip 2019, 13:31

Najczęściej kupuje się kwiatki, świeczki, kieliszki, lampki do wina, otwieracz, deskę do krojenia, ścierki lub patelnię :)

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: DarkElf » 15 sie 2019, 10:11

Bardzo fajną opcją mogą być plakaty z grafiką, które świetnie ozdobią wnętrze. Na samym początku zaopatrywania mieszkania takie podarunki będą niesamowicie przydatne. Ja ostatnio kupiłem taki właśnie prezent moim znajomym na parapetówkę i byli bardzo zadowoleni. Osobiście polecam ten sklep: Posterilla. Mają ogromny wybór ozdób tego typu, więc na pewno i Wam coś wpadnie w oko ;)

Paulina_ePrezenty
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:17
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: Paulina_ePrezenty » 16 sie 2019, 11:50

Przeprowadzka to niewątpliwie ogromny powód do świętowania. Wybierając prezenty na parapetówkę, pamiętaj o tym, żeby były funkcjonalne i użyteczne. Miłym akcentem będzie również personalizacja, przypominająca gospodarzom o ofiarodawcy.

amatorka1
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:21
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: amatorka1 » 31 lip 2020, 12:06

Ja raczej jestem z tych co to przynosi jakiś droższy alkohol i do tego np. kwiaty albo jakiś drobiazg ze sklepu diabolo czyli jakaś mała ozdóbka czy coś w tym stylu. Raczej każdy zawsze cieszy się z takiego prezentu. :)

MariuszMarcz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:55
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: MariuszMarcz » 31 lip 2020, 12:13

O zaraz muszę pokazać mojej żonie wasze propozycje bo idziemy do znajomych za tydzień na parapetówkę a ona chodzi i przeżywa że nie wie co im kupić..... :oops:

Romano75
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 24 kwie 2020, 12:33
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: Romano75 » 03 sie 2020, 14:50

my kupilismy niedawno zestaw kieliszkow i takie lepsze droze wino i bardzo sie podobalo super

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Co kupić na parapetówkę?

autor: Złotowłosa » 23 lut 2021, 13:13

Na Home and Passion jest sporo dobrych pomysłów na prezenty z okazji parapetówki. Można się tutaj zainspirować.
Obrazek


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów