Łóżko do sypialni

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Adam717
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2020, 15:10
Re: Łóżko do sypialni

autor: Adam717 » 21 maja 2020, 15:21

Jeśli chodzi o łóżka sypialniane polecam firmę dreamsdesign.pl . Szukałem odpowiedniego łóżka dość długo zanim trafiłem na tego producenta. Łóżko solidne jak i bardzo estetycznie wykonane. Polecam wszystkim którzy kładą duży nacisk na jakość.

Teesia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:06
Re: Łóżko do sypialni

autor: Teesia » 25 maja 2020, 12:25

ja kupiłam materac w sypilaniaplus.pl - bardzo fajnie mi się spi, wygodnie i w ogole komfortowo! bardzo ok!

KarolekWielki
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2020, 16:49
Re: Łóżko do sypialni

autor: KarolekWielki » 27 maja 2020, 16:51

Łózko mamy kontynentalne - polecam zdecydowanie. RObotę robi też dobry materac.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Łóżko do sypialni

autor: Złotowłosa » 03 sie 2020, 6:06

Polecam lozko z pojemnikiem. W poprzednim domu miałam bez pojemnika, w obecnym mam z pojemnikiem i jednak widzę, ze znacznie wygodniejsza jest opcja z pojemnikiem. W łożku mieści się posciel, koce oraz inne bibeloty jakich nie wyjmuję często ( u mnie są to bombki choinkowe, potem znacznie latwiej bedzie mi je umieścić na drzewku choinkowym).

Jeśli szukacie takiego łózka w dobrej cenie, polecam zajrzeć sobie na stronę producenta mebli Bird. Znajdziecie tam porządne łożka tapicerowane w wielu odcieniach: https://birdmeble.pl/lozka/lozko-tapice ... ka-140x200
Obrazek


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów