Węże do sprężarki

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

UneaviaKO
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:34
Węże do sprężarki

autor: UneaviaKO » 27 lis 2019, 19:04

Witam, ostatnim razem poszukiwałem dobrej jakości węzy do sprężarki, niestety wszystkie były mocno podatne na załamania i ciężkie... Ale w sklepie midatech znalazłem bardzo fajne węzę do powietrza, giętkie i trzymające złącza przy dużym ciśnieniu.

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: Węże do sprężarki

autor: DarekK80 » 24 lip 2020, 14:57

Nie jestem pewien, ale możesz sprawdzić też ofertę firmy przewody-techniczne.pl. Dysponują szerokim wyborem węży o różnym zastosowaniu. Gwarantują wysoką jakość produktów oraz atrakcyjne ceny.

Zakir
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:23
Re: Węże do sprężarki

autor: Zakir » 15 paź 2020, 12:18

Zawsze kupowałem nowe węże. Wziąłem stare ale pękły

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Węże do sprężarki

autor: Dariusz80 » 27 lut 2022, 10:27

Szeroki wybór artykułów technicznych oraz elementów do maszyn przemysłowych znajdziesz także w ofercie firmy Sur-Flex Group z Krakowa. Ja kupiłem tam m.in. węże przemysłowe, złącza, obejmy i osłony termiczne. Wszystkie otrzymane produkty posiadają bardzo dobrą jakość wykonania oraz wysoką trwałość. Możliwe, że znajdziesz tam również potrzebne Ci element.


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów