Projekty domów - specjalista?

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rewo13
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 02 kwie 2019, 7:56
Projekty domów - specjalista?

autor: rewo13 » 24 lip 2020, 11:01

Polecacie może jakiegoś specjalistę od projektów domów? Zależy mi na kimś sprawdzonym, kto jest już na rynku od wielu lat i ma bardzo obszerną wiedzę :D

DaenerysT
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2019, 14:40
Re: Projekty domów - specjalista?

autor: DaenerysT » 30 paź 2020, 10:33

Z mężem też szukaliśmy, ale w końcu wzięliśmy z polecenia znajomego. Jak szukasz w internecie projektanta domów to pełno ich i no mozna się pogubić kogo wybrać skoro każdy się reklamuje podobnie, dlatego ja biorę ludzi z polecenia tylko. i tak polecam ci projektanta firmy mgprojekt, kupiliśmy u niego projekt małego domu, ale z nowoczesnym designem, ja z początku nie byłam do tego przekonana, ale mąż (wtedy narzeczony) mówił, że nowoczesny będzie super itp. No i koniec końców przekonałam się dopiero jak dom stał gotowy bo wygląda bardzo dobrze, nowocześnie. Wiesz o co chodzi, taki dom 'blokowy', biały. więc no, nam mgprojekt polecił znajomy, którego dom widzieliśmy, ja Ci polecam no bo po prostu byliśmy i jesteśmy zadowoleni z projektu.

kamila353
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2021, 23:14
Re: Projekty domów - specjalista?

autor: kamila353 » 20 sty 2021, 23:30

Dobry wieczór, tak samo jak poprzednik polecam projekty od MgProjekt, widac ze wiedzą co robią i sama zdecydowałam się na projekt od nich i wspolpraca jest bezproblemowa, może już się natknąłeś już na nich?

Noname33
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2021, 8:51
Re: Projekty domów - specjalista?

autor: Noname33 » 16 lut 2021, 13:58

Moja koleżanka sama długo szukała z mężem projektu domu. W końcu natrafiła na projekt domu, który wygląda ładnie, jest nie duży ale funkcjonalny. [MGProjekt] projekt ten w ich przypadku powodował dużą przestrzeń na działkę i przestronny ogród. Bardzo im się podoba okno tarasowe...


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów