Malowanie poznań

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

SzymankiewiczK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 21 mar 2017, 10:13
Malowanie poznań

autor: SzymankiewiczK » 23 maja 2017, 11:10

Malowanie poznań - jaką firmę z poznania polecacie? mam do malowania dwa pokoje i korytarz. zalezy mi na dobrze wykonanej pracy, ale tez umiarkowanych cenach. ktoś? coś?

arkadiusz334
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2018, 8:39
Re: malowanie poznań

autor: arkadiusz334 » 18 lip 2018, 8:41

Mi w Poznaniu dom malowała ekipa malarska. Uważam że sam pan może sprawdzić tą ekipę czy jest dobra.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: malowanie poznań

autor: marek33 » 26 lip 2019, 13:06

Rozmawiam z Wojciechem Goślińskim, bo robi remonty na tip top, łącznie ze wsparciem projektowym. Relatywnie niskie koszty. Ogarnia praktycznie wszystkie tematy budowlane, łącznie z zabudowanymi dekoracyjnymi, mocno zaawansowanymi. Akurat potrzebowałem takiej. Zapewnia nawet mocno specjalistyczne, praktycznie niewidoczne połączenia. No i ma realne przykłady do wglądu. A to jest rzadkie. Niektóre ekipy nie chcą pokazywać, jak robiły.

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: malowanie poznań

autor: marekmitan » 17 lip 2020, 13:50

marek33 pisze:Rozmawiam z Wojciechem Goślińskim, bo robi remonty na tip top, łącznie ze wsparciem projektowym. Relatywnie niskie koszty. Ogarnia praktycznie wszystkie tematy budowlane, łącznie z zabudowanymi dekoracyjnymi, mocno zaawansowanymi. Akurat potrzebowałem takiej. Zapewnia nawet mocno specjalistyczne, praktycznie niewidoczne połączenia. No i ma realne przykłady do wglądu. A to jest rzadkie. Niektóre ekipy nie chcą pokazywać, jak robiły.

Rowniez polecam


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów