Meble na poddasze

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Meble na poddasze

autor: waldi79 » 02 kwie 2019, 11:00

Wiem, że w Kieleckiej Fabryce Mebli można kupić świetne meble. Kupował ktoś?

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Meble na poddasze

autor: beata.lisek » 18 maja 2020, 10:55

ja swoje poddasze urządziłam na wzór tej inspiracji: [więcej informacji poprzez PW]

Magdalena794
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2020, 8:37
Re: Meble na poddasze

autor: Magdalena794 » 10 cze 2020, 8:59

Poddasze to ciężki temat pod względem umeblowania. Może coś na wymiar? W Warszawie jest świetny stolarz (namiar mogę podać na PW). Zamawialiśmy od niego meble na wymiar do pokoju córeczki. Wszystko idealnie pasuje, a przede wszystkim jest bardzo funkcjonalne.

Mituhela76
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 17:35
Re: Meble na poddasze

autor: Mituhela76 » 14 lip 2020, 17:37

Mnie pomogła wizyta w salonie meblowym vox. Razem z obsługą zaplanowaliśmy pokoje na poddaszu jak trzeba

Aliex fu
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 31 gru 2021, 22:38
Re: Meble na poddasze

autor: Aliex fu » 08 sty 2022, 13:43

Dla mnie najważniejszym miejscem mieszkania jest sypialnia. Zawsze (a to moje czwarte mieszkanie) aranżuję ją na poddaszu. Idealnie tworzy klimat. Do tego Rubens na ścianie i już jest przecudnie.

Ewunia2
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2022, 13:57
Re: Meble na poddasze

autor: Ewunia2 » 17 lut 2022, 14:31

Na pewno sprawdzą się komody i niższe regały

Kusza
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2003, 18:09
Lokalizacja: skarżysko kamienna
Kontaktowanie:
Re: Meble na poddasze

autor: Kusza » 19 lut 2022, 9:36

Wszystko zależy jakie mamy skosy w pomieszczeniach które chcemy urządzić. Przykładowo w kuchni szafki stojące podejdą bez problemu ale wiszące pewnie trzeba by było robić na zamówienie. Każde wnętrze jest inne i nie da się tu jednoznacznie polecić jakiś konkretnych mebli.

Ciekawym rozwiązaniem na poddaszu jest częściowa zabudowa skosów.

Domni
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 27 wrz 2019, 12:47
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
Re: Meble na poddasze

autor: Domni » 21 lut 2022, 9:52

Poddasze jest na tyle nietypowym pomieszczeniem i każde jest na swój sposób wyjątkowe, że warto postawić na zrobienie mebli na zamówienie, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń. Zrobienie szafy we wnęce po sam sufit pomoże nam zapełnić każdą lukę i wizualnie dopasować szafę do kształtów wnętrza.

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Meble na poddasze

autor: aleksandra1977 » 21 lut 2022, 19:08

Mi poddasze kojarzy się ze specyficznym klimatem i na pewno pasowałyby do niego ciekawe, artystyczne meble. Coś takiego jak w swojej ofercie posiada sklep z meblami włoskimi Asmeble. Tego typu oryginalne i ciekawe wizualnie meble na pewno sprawiłyby, że poddasze zyska przytulny charakter i będzie przykuwało uwagę. Z pewnością będzie to wnętrze z klasą i urządzone z dbałością o szczegóły. Do tego widać, że te meble są solidnie wykonane, więc na pewno posłużą przez długi czas.


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów