Meble kuchenne

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Dekorator_123
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:09
Meble kuchenne

autor: Dekorator_123 » 20 kwie 2020, 10:32

Chciała bym odnowić szafki kuchenne. Zastanawiałam się nad oklejeniem szafek laminatem fornirowym, ale może macie inne pomysły? :?: Nie wiem czy poradzę sobie z oklejeniem a nie mam innych pomysłów. :D
Ostatnio zmieniony 25 maja 2020, 12:02 przez Dekorator_123, łącznie zmieniany 1 raz.

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Meble kuchenne

autor: beata.lisek » 27 kwie 2020, 9:36

Raz próbowałam odnowić meble kuchenne, niestety nic dobrego z tego nie wyszło :lol: Na szczęście znalazłam inny, tani sposób na odnowienie kuchni - meble kuchenne modułowe. Polecam, wygląda tak jak w tej inspiracji: [więcej informacji poprzez PW]

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Meble kuchenne

autor: lideropinii » 30 kwie 2020, 21:08

Przychodzi dla mebli taki moment, że renowacja może nic nie dać, a jedynym rozwiązaniem staje się wymiana mebli na nowe.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

idea
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:35
Re: Meble kuchenne

autor: idea » 09 lip 2020, 7:48

Ja także zrezygnowałam z renowacji i postanowiłam zakupić nowe meble kuchenne do swojej kuchni.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości

Gotowe projekty domów