Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bartelina
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:28
Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: bartelina » 23 paź 2019, 11:41

Witam,
po budowie został nam wielki przemysłowy odkurzacz, nie nadaje się do codziennego sprzątania ze względu na gabaryty...
Czy warto kupować odkurzacze pionowe bezprzewodowe? Jest ich tyle na rynku, że nie mam pojęcia, na który się zdecydować.
W Media Expert Pani zachwalała nam odkurzacz Bissell Crosswave Pet Pro (przewodowy), który myje podłogi i odkurza za jednym pociągnięciem. :O Po prostu rewelacja, tylko czy tak na prawdę dobrze się sprawdza ?
Zależy mi też na mopie elektrycznym, w Bissellu miałabym 2 w 1. Proszę, doradźcie.
Jeżeli to urządzenie za ok. 1300zł miałoby się nie sprawdzić do wolę już dołożyć i kupić dwa, tylko proszę o wasze opinie.

Steweg
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:50
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Steweg » 30 lis 2019, 19:38

Teraz jest tyle urządzeń smart, że odkurzacz pionowy to żadna gratka. Roomba 605 nie kosztuje dużo, a sama jeździ i odkurza, nie trzeba się schylać, żeby dosięgnąć powierzchni pod meblami.

Ancia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 maja 2019, 22:08
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Ancia » 30 cze 2020, 14:38

Świetny pionowy jest Pure Q9. Lekki, zwrotny, ma sporo końcówek i jest bezproblemowy w przechowywaniu.

Albertiss
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2020, 13:49
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Albertiss » 06 lip 2020, 14:30

Jest teraz spory wybór takich odkurzaczy. Ja kupiłem Cecotec Conga RockStar 300 X-Treme ErgoFlex, bo mi kolega polecił i mogłem sobie go przetestować u niego. Bardzo dobry i porządny sprzęt. Fajnie wyposażony, łatwy w obsłudze. Teraz w niższej cenie na al.to. Nie jest to jakaś mega zniżka, bo 10%, ale zawsze coś. :) Naprawdę warto się zastanowić nad kupnem tego odkurzacza. ;)

Luizjana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:51
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Luizjana » 24 sie 2020, 14:36

Ostatnio zauważyłam taki ciekawy model odkurzacza ręcznego Adler AD 7043 - jest bezworkowy i cichy. Ponadto działa bezprzewodowo i jest bardzo lekki. Ja mam spore problemy z kregosłupem ale myślę że z takim sprzętem odkurzanie i sprzątanie nie będzie już dla mnie ciężkie.

CezarII
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:24
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: CezarII » 28 sie 2020, 15:29

Przymierzam się do zakupu takiego odkurzacza tylko jeszcze nie wiem który wybrać. Ceny są spore ale może warto zainwestować. Zależy mi na wygodzie odkurzania a u nas w domu niestety robot odkurzający się nie sprawdził

Ancia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 maja 2019, 22:08
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Ancia » 30 sie 2020, 18:53

CezarII pisze:Przymierzam się do zakupu takiego odkurzacza tylko jeszcze nie wiem który wybrać. Ceny są spore ale może warto zainwestować. Zależy mi na wygodzie odkurzania a u nas w domu niestety robot odkurzający się nie sprawdził


Zobacz sobie electroluxa. Wiele ich odkurzaczy jest świetnych. Mogę ci polecić ten który ja mam co pisałam o nim powyżej albo jeśli chcesz coś dla alergików to D8.2 a filtrem Allergy Plus.

CezarII
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:24
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: CezarII » 02 wrz 2020, 16:11

Ancia pisze:
CezarII pisze:Przymierzam się do zakupu takiego odkurzacza tylko jeszcze nie wiem który wybrać. Ceny są spore ale może warto zainwestować. Zależy mi na wygodzie odkurzania a u nas w domu niestety robot odkurzający się nie sprawdził


Zobacz sobie electroluxa. Wiele ich odkurzaczy jest świetnych. Mogę ci polecić ten który ja mam co pisałam o nim powyżej albo jeśli chcesz coś dla alergików to D8.2 a filtrem Allergy Plus.


Dzięki za podpowiedź

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: BartekKowalski » 21 wrz 2020, 22:07

Możesz też sprawdzić markę Dyson. Posiadają bardzo dobre odkurzacze ręczne.

Ancia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 maja 2019, 22:08
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Ancia » 30 wrz 2020, 14:30

CezarII pisze:
Ancia pisze:
CezarII pisze:Przymierzam się do zakupu takiego odkurzacza tylko jeszcze nie wiem który wybrać. Ceny są spore ale może warto zainwestować. Zależy mi na wygodzie odkurzania a u nas w domu niestety robot odkurzający się nie sprawdził


Zobacz sobie electroluxa. Wiele ich odkurzaczy jest świetnych. Mogę ci polecić ten który ja mam co pisałam o nim powyżej albo jeśli chcesz coś dla alergików to D8.2 a filtrem Allergy Plus.


Dzięki za podpowiedź



I jak , zdecydowałeś się na jakiś zakup ? Ciekawa jestem czy wybrałeś electroluxa i czy Ci się sprawdził?

offka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2021, 10:39
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: offka89 » 31 mar 2021, 10:52

Kupiłam ostatnio odkurzacz od Electroluxa pionowy Ergorapido Allergy przekonała mnie specjalna turboszczotka Bed Pro, faktycznie sprząta najmniejszy kurz, sprawdza się też do odkurzania mebli.

Jola11
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2021, 10:34
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Jola11 » 15 cze 2021, 10:43

Jeżeli chodzi o odkurzacz pionowy to ja korzystam z Pure Q9 od electroluxa. Dostałam go jako prezent i od razu się w nim zakochałam. Miałam wcześniej odkurzacz pionowy ale nie ma nawet co porównywać.

martka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2021, 19:08
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: martka89 » 23 sie 2021, 21:03

Kupiłam ostatnio odkurzacz od Electroluxa ale Well Q8 mega duża moc, działa prawie godzinę na jednym ładowaniu więc spokojnie na dwa sprzątania mieszkania mi wystarcza.

Karina3322
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2021, 12:39
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Karina3322 » 02 wrz 2021, 20:28

martka89 pisze:Kupiłam ostatnio odkurzacz od Electroluxa ale Well Q8 mega duża moc, działa prawie godzinę na jednym ładowaniu więc spokojnie na dwa sprzątania mieszkania mi wystarcza.

Jest to porządny sprzęt. Ma świetną lampę UV dzięki której w domu nie ma kurzu ani bakterii. Dobry odkurzacz ;)

Feliks86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2021, 7:19
Re: Odkurzacz pionowy, pomóżcie kochani!

autor: Feliks86 » 15 lis 2021, 8:18

Niedawno kupiłem taki odkurzacz bezprzewodowy i mi facet w sklepie powiedział, że są najlepsze, przy sprzątaniu paneli itp. Gdy uruchomiłem, to działał prawidłowo, ale w połowie czasu sprzątania nagle akumulator padł i musiałem czekać na pełne naładowanie. Potem ponownie uruchomiłem i dupa. Wniosek jest prosty — nie warto... Z tego co zauważyłem, to akumulatory w takich odkurzaczach szybko się rozładowują.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów