zmywarka dla jednej osoby...czy to się opłaca?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ancia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 maja 2019, 22:08
Re: zmywarka dla jednej osoby...czy to się opłaca?

autor: Ancia » 30 cze 2020, 18:01

Zawsze i w każdej opcji opłaca się mieć zmywarkę :) Nawet dla jednej osoby spokojnie na jeden cały wkład sie codziennie uzbiera. Niby można to umyć w rękach, ale po co. Lepiej sobie ułatwić. Fajna jest quick select, możesz dostosować czas zmywania i już nawet w pół godziny mieć wszystko umyte :)

eleczkaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2020, 13:56
Re: zmywarka dla jednej osoby...czy to się opłaca?

autor: eleczkaaa » 02 lip 2020, 13:43

Zmywarka dla jednej osoby też jest ok, ale trzeba mieć sporo naczyń, po nie opłaca się wstawiać jak nie jest przynajmniej prawie pełna. Korzystałam tak jak mąż pracował zagranicą.

Pozdrawiam, Ela

Gegi87
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:10
Re: zmywarka dla jednej osoby...czy to się opłaca?

autor: Gegi87 » 03 sie 2020, 16:41

Moim zdaniem zdecydowanie się opłaca, ale lepiej wziąć rozmiar 45 cm. Można ją wypełnić garnkami, więc na pewno się przyda. Ze swojej strony, jeżeli zastanawiacie lub już posiadacie zmywarkę, to koniecznie zapoznajcie się z artykułem http://www.e-mieszkanie.pl/poradnik-wne ... e-381.html który podsumuje Wam wiedzę na temat czyszczenia zmywarek i przede wszystkim dowiecie się jak czyścić zmywarkę, żeby wydłużyć jej żywotność.

Muminka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:14
Re: zmywarka dla jednej osoby...czy to się opłaca?

autor: Muminka89 » 01 paź 2020, 10:18

Ja mam dosyć małą kuchnię i byłam przekonana, że zmywarka mi się nie zmieści, ale znalazłam Electroluxa MaxiFlex w wersji slim i jestem zachwycona.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów