Projekt domu z poddaszem użytkowym. OK 150.000 zł w stanie surowym.

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
kaza666
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2016, 16:47
Projekt domu z poddaszem użytkowym. OK 150.000 zł w stanie surowym.

autor: kaza666 » 02 lip 2020, 11:12

Witam serdecznie.
Myślimy z żoną o budowie domu jednorodzinnego i szukamy ciekawych gotowych projektów. Jest tego tyle w internecie, że fizycznie nie jesteśmy w stanie przejrzeć i porównać wszystkiego, a wiem, że te ciekawsze projekty, ludzie będący w temacie kojarzą nawet po nazwie. Może więc mieliście styczność z czymś czego szukamy. To na czym najbardziej nam zależy to, aby:
- dom był jednopiętrowy z użytkowym poddaszem,
- koszt budowy domu w stanie surowym nie przekraczał kwoty ok 150.000,
- dom miał min. 3 pokoje + salon, a także garaż.

Powiedzmy, że te wymienione rzeczy to jest taki "must have".

Ponadto myśleliśmy o powierzchni z przedziału ok 100-120 m^2. Oczywiście jeżeli taka powierzchnia miałaby być zachowana np kosztem jakości materiałów, to jesteśmy otwarci na mniejsze powierzchniowo pomysły. Łazienki fajnie gdyby były 2 (po jednej na piętro), ale to też nie jest nam super niezbędne. Kuchnia otwarta na salon byłaby dodatkowym atutem.

Jeżeli chodzi o inne aspekty to zdaję się na ekspertów (czyli was :) ). Jeżeli jest coś na co powinienem zwracać szczególną uwagę to śmiało piszcie.

KrS18
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2020, 14:30
Re: Projekt domu z poddaszem użytkowym. OK 150.000 zł w stanie surowym.

autor: KrS18 » 05 paź 2020, 15:41

Cześć.
Jestem przed wyborem projektu o podobnych parametrach i cenie w stanie surowym.
I jaki projekt wybrałeś?

Marcin0901
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2020, 13:50
Re: Projekt domu z poddaszem użytkowym. OK 150.000 zł w stanie surowym.

autor: Marcin0901 » 30 paź 2020, 14:11

]
Witam jestem w trakcie budowy takiego domu ale bez garażu , dom o pow 95 m2 plus uzytkowa gora okolo 35 m dom w stanie surowym zamknietym plus tynki i instalacja elektryczna 160 tys pln bez garazu garaz trzeba doliczyc 30 tys projekt domu to dom na klonowej 5 jesli potrzeba zdjecia ze srodka to moge podeslac na email dom pietrowy z uzutkowym poddaszem nie wiem czy warunki zabudowy w Polsce przewiduja takie coś , dom parterowy z uzytkowym poddaszem owszem .

DaenerysT
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2019, 14:40
Re: Projekt domu z poddaszem użytkowym. OK 150.000 zł w stanie surowym.

autor: DaenerysT » 05 lis 2020, 12:46

Może coś takiego?
Obrazek
Piętrowy, 130m^2, koszt trochę powyżej 150 tyś, bo 180, ale dom bardzo ładny i wszystkie Twoje wymagania spełnione oprócz łazienki na dole, ponieważ jest samo WC. Aczkolwiek na taki dom myślę, że wystarczająco i te dwie łazienki to dużo, sama mam jedną na 5 osobową rodzinę.
Trochę wyższe koszty, ale większa przestrzeń. Moim zdaniem warto, jak nie możesz przekroczyć tych 150 tyś to napisz, a podeślę coś innego. Tam jeszcze przez 5 dni masz promke.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów