Okna Galio Wrocław opinie

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Look77
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2020, 22:29
Okna Galio Wrocław opinie

autor: Look77 » 19 cze 2020, 22:33

Czy jest tu ktoś kto korzystał z usług firmy Okna Galio z Wrocławia na ul. Lotniczej? Interesuje mnie w szczególności podejście właściciela do reklamacji?

Tomasz Honc
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2018, 11:28
Re: Okna Galio Wrocław opinie

autor: Tomasz Honc » 21 cze 2020, 14:06

Masz z nimi jakiś konkretny problem czy dopiero się zastanawiasz nad zakupem? Jak coś mogę polecić dobrego prawnika i rzeczoznawców od tematów drzwi i okien 8)

Look77
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2020, 22:29
Re: Okna Galio Wrocław opinie

autor: Look77 » 29 cze 2020, 15:48

Tomasz Honc pisze:Masz z nimi jakiś konkretny problem czy dopiero się zastanawiasz nad zakupem? Jak coś mogę polecić dobrego prawnika i rzeczoznawców od tematów drzwi i okien 8)


Przepraszam nie zauważyłem odpowiedzi. Trudno powiedzieć czy jest problem. Właściciel mocno oponuje w uznaniu roszczeń z rękojmi. Aby za dużo nie pisać to tutaj jest opisana sytuacja (link podaję na PW). Być może namiar na prawnika się przyda

Grzegorz332
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 18:06
Re: Okna Galio Wrocław opinie

autor: Grzegorz332 » 01 lip 2020, 18:15

Można prosić o więcej informacji jak przebiega wspolpraca z ta firma, ew link do tematu gdzie jest opisany problem? Nie chca wywiazywac sie z gwarancji ? Jest problem z jakoscia? Z terminami ?


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości

Gotowe projekty domów