Akcesoria

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Akcesoria

autor: pawelszabla » 12 mar 2019, 9:10

Witam! Potrzebuję wysokiej klasy akcesoriów do drzwi, głównie chodzi mi o samozamykacze, gdzie takie akcesoria w dobrym standardzie sprzedają w Krakowie, albo ewentualnie online? Głownie te zamykacze mają być używane przy drzwiach do klatek schodowych w blokach mieszkalnych...także eksploatacja będzie duża.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Akcesoria

autor: robertkrajcarz » 14 mar 2019, 12:44

Polecam sklep na Makuszyńskiego chodzi mi dokładnie o Ragen, mają wybór praktycznie nieograniczony jeśli chodzi o okucia. Poza tym obsluga bardzo sympatyczna i pomocna, można się poradzić co do zamków napędów siłowników i całej reszty.

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Akcesoria

autor: budek11 » 19 maja 2020, 6:14

Zacząłbym od drzwi, te przeszklone zwykle mają stalową czy tam metalową obudowę. Zwykle posiadają opcję montażu samozamykacza. Jeżeli nie mają, to trzeba dokupić osprzęt przy pomocy którego można będzie zamontować.
Najlepiej gdy konstrukcyjnie są przygotowane do montażu samozamykacza. W stalowych zwykle jest dodawana specjalna wstawka, do której można przymocować samozamykacz.
Jeżeli chodzi o samozamykacze, to raczej szedłbym w kierunku tych znanych marek jak Dorma, Geze czy Assa.

ArekWoj
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:19
Re: Akcesoria

autor: ArekWoj » 30 cze 2020, 11:43

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez laseratl jeśli chodzi o akcesoria i narzędzia do wykonania instalacji elektrycznej. Sprawdzona hurtownia z którą świetnie nam się współpracuje, poza tym cena i czas realizacji bez zastrzeżeń.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

Gotowe projekty domów