Szukam jakieś firmy, która robi meble na zamówienia

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

edward321
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Szukam jakieś firmy, która robi meble na zamówienia

autor: edward321 » 29 cze 2020, 8:09

Szukam jakieś firmy, która robi meble na zamówienia. Jak znacie jakiegoś wykonawcę, po którego będzie można sięgnąć w Warszawie to dajcie namiary. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo kompletnie nie wiem do kogo będzie się tutaj warto odnośnie tej kwestii zwrócić.
edo

Romano75
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 24 kwie 2020, 12:33
Re: Szukam jakieś firmy, która robi meble na zamówienia

autor: Romano75 » 29 cze 2020, 12:52

ciezko o dobrego fachowca bo tacy to maja terminy pozajmowane i ciezko nawet sie dodzwonic czasami a jak pytasz o termin to nawet nie sa w stanie czasami ci powiedziec ciezko jest

Evans
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2020, 8:49
Re: Szukam jakieś firmy, która robi meble na zamówienia

autor: Evans » 30 cze 2020, 10:29

U mnie robiła meble sprawdzona firma i mogę ich polecić na PW. Działają w Warszawie i okolicach. Głównie różne ciekawe projekty indywidualne, w tym często nowoczesne meble więc jak komuś będzie zależało na takiej stylistyce to wydaje mi się, że ta oferta przygotowywana przez tą właśnie firmę będzie dobrym wyborem.

alicjakozlowska650
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2020, 15:58
Re: Szukam jakieś firmy, która robi meble na zamówienia

autor: alicjakozlowska650 » 08 lip 2020, 16:03

Witajcie, polecam rw design z Pabianic - profesjonalnie podchodzą do tematu i fachowo doradzają :)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 42 gości

Gotowe projekty domów