Kaja Stanisław. Kamieniarstwo nagrobkowe, nagrobki granitowe

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kfc0808
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:29
Kaja Stanisław. Kamieniarstwo nagrobkowe, nagrobki granitowe

autor: Kfc0808 » 25 cze 2020, 11:30


Kfc0808
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:29
Kaja Stanisław. Kamieniarstwo nagrobkowe, nagrobki granitowe

autor: Kfc0808 » 25 cze 2020, 11:30

Drodzy Państwo, jeżeli zależy Wam na szybkiej i profesjonalnej obsłudze to niestety tutaj jej nie znajdziecie! Prawie rok czekam na realizację zamówienia (nie miałam pro lemu z tym aby poczekać na swoje zamówienie bo nie była to sprawa bardzo pilna, szczególnie, że rozumiem fakt, iż coś może się wydarzyć na co nie mamy wplywu). Pomijając fakt, iż Pani która odbiera telefon nawet nie przedstawi się jako "zakład kamieniarski" i nie jest w rozmowie zbyt miła, to z terminu na termin ciągle byłam zbywana za każdym razem słysząc różne wytłumaczenia. Na ostatniej rozmowie usłyszałam słowa "proszę sobie zamówić gdzieś indziej" po czym Pani bezczelnie się rozłączyła nie dając dojść do słowa. Potrzebuję mieć gotowy produkt na za dwa tygodnie i w tym momencie zostałam z ręką w nocniku. Bardzo dziekuje zakładowi za tak "wspaniałe" podejście do klienta... Wstyd! Bardzo NIE Polecam!

kamieniarz123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2022, 8:31
Re: Kaja Stanisław. Kamieniarstwo nagrobkowe, nagrobki granitowe

autor: kamieniarz123 » 08 wrz 2022, 9:13

Polecam kamieniarstwo Janik super ceny i materiały

euro_tuned
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 01 lip 2018, 19:11
Re: Kaja Stanisław. Kamieniarstwo nagrobkowe, nagrobki granitowe

autor: euro_tuned » 10 wrz 2022, 8:19

podła reklama :lol: :lol:


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości

Gotowe projekty domów