Wywóz gruzu

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kazek21
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 05 sie 2019, 19:05
Re: Wywóz gruzu

autor: Kazek21 » 06 sie 2019, 13:27

Są specjalne firmy, które zajmują się wywozem i utylizacją odpadów niebezpiecznych czy gruzu właśnie. Wszystkim z Wrocławia i okolic śmiało mogę polecić firmę Korona. Mają nowoczesny sprzęt i korzystają ze specjalistycznych technologii. Są terminowi i rzetelnie wykonują każde zlecenie.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Wywóz gruzu

autor: uuwjad » 23 sie 2019, 18:38

Ja postanowiłem, że sam się zajmę tą kwestią. Wynająłem przyczepkę od firmy Erka i wraz ze szwagrem zaczęliśmy działać. Jeżeli chodzi o cenę to wyszło naprawdę konkurencyjnie. Warunki najmu również bez zastrzeżeń.

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Wywóz gruzu

autor: merigold » 07 wrz 2019, 19:07

Jeśli o to chodzi to w województwie łódzkim zajmuje się tym Sawogruz. Wywożą m.in. odpady remontowe, gruz, wielkie gabaryty. Firma rzetelna i nie szaleją z cenami, także będziecie zadowoleni z usług.

kermit1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2018, 9:25
Re: Wywóz gruzu

autor: kermit1234 » 24 wrz 2019, 10:43

W Warszawie kontenery przestają się opłacać. Są co raz droższe, dodatkowo podstawiają na krótko. Jeżeli, ktoś nie chce być ograniczony czasowo to najbardziej opłacają się big bagi na gruz, porostu są na czas nieokreślony,a przy większej ilości kosztują podobnie do kontenerów.Np: Irtrans ma worek 2 tony po 180 pln, do kp 7 wchodzą tylko 4

maslawski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 10:19
Re: Wywóz gruzu

autor: maslawski » 25 wrz 2019, 11:35

Ja się mogę zgodzić, że bagi są lepsze od kontenerów, jednak jeżeli o firmę od bagów, to niestety, ale liderem jest firma Gruzzly. Ich worków, widzę na najwięcej na Warszawie. No i te zabawne logo.... :)

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: Wywóz gruzu

autor: vato » 03 sty 2020, 9:26

Warto mieć kontakt do sprawdzonej i niedrogiej firmy, która zajmuje się wywożeniem gruzu. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to polecam wam skontaktować się z firmą Zuzper Recykling. Sam korzystałem z ich usług i wiem że można im zaufać.

A11
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:23
Re: Wywóz gruzu

autor: A11 » 02 mar 2020, 12:30

Najtańszą ofertę znalazłem w firmie Auto-Met.

felix101
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 15:20
Re: Wywóz gruzu

autor: felix101 » 21 kwie 2020, 15:21

Polecam Suda transport hds.

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Wywóz gruzu

autor: davvid91 » 21 kwie 2020, 17:07

adam_krakow pisze:po wyburzeniu przybudówki zostało mi sporo gruzu i zastanawiam się coz tym zrobić. może się to komuś przyadać? a jak nie to w jaki sposób mogę się tego pozbyć z posesji?



daj ogłoszenie na płot, olx fb i na pewno ktoś się znajdzie

TamiS
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 12:11
Re: Wywóz gruzu

autor: TamiS » 03 cze 2020, 12:14

Zamów firmę która się tym zajmuje, ja ostatnio korzystałem z tej usługi.

marekfeee
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2018, 13:42
Re: Wywóz gruzu

autor: marekfeee » 24 cze 2020, 12:32

Ja znalazłem bardzo fajną stronkę z dobrymi workami na gruz typu Big Bag, które są dostępne w szerokiej gamie rodzajów i pojemności i sprzedaje je firma SELEN, z siedzibą w Sieradzu. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to mogę pomóc na PW.

Mariusz Włodecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:39
Re: Wywóz gruzu

autor: Mariusz Włodecki » 20 lip 2020, 11:01

Jeżeli chodzi o wywóz gruzu to polecam skontaktować się z firmą z Glinianki pod Warszawą . Firma Lekaro jest zakładem gospodarowania odpadami w Wiązownie i oferuję odbiór odpadów funkcjonalnych, odpadów komunalnych oraz wywóz gruzu

arekcebul
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:33
Re: Wywóz gruzu

autor: arekcebul » 24 lip 2020, 7:59

Po remoncie i mi nazbierało się sporo gruzu na szczęście pomyślałem o tym wcześniej i zainwestowałem w parę sztuk kontenerów elastycznych od Amid. Wszystko było do nich wrzucane i później zutylizowane a po zakończonych pracach remontowych zadzwoniłem po firmę i zabrali je z powrotem. Takie rozwiązania to ja rozumiem :)

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wywóz gruzu

autor: tetate » 16 lis 2020, 9:27

Jeśli chodzi o gruz dobrze jest umieścić ogłoszenie o tym, ze oddacie gruz. Wiele osób jest w stanie go przyjąć ( na przykład w sytuacji w której chca zakopać jakiś dół albo chcą wyrównać krzywą działkę). Niestety ale czasami trzeba bedzie dowieźć gruz na własną rękę do danego miejsca.

Jesli chodzi natomiast o inne odpady, dobrze jest skontaktować sie z firma, która zajmuje się odbiorem takich odpadów. W Krakowie moge polecić firmę Geomar. Obecnie przyjmują róznej klasy odpady.

Warto jest się z nimi skontaktować oraz powiedza jaka bedzie to cena.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów