Gdzie kupić okna

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

edward321
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Gdzie kupić okna

autor: edward321 » 19 cze 2020, 8:23

W lato będę musiał wybrać okna do nowo budowanego domu i tak się zastanawiam na co ewentualnie najlepiej się zdecydować. Może ktoś ma już za sobą taki zakup i może coś sensownego podpowiedzieć, znacie jakąś firmę, która proponuje dobre okna w rozsądnej cenie.
edo

Evans
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2020, 8:49
Re: Gdzie kupić okna

autor: Evans » 22 cze 2020, 8:20

Mam w domu okna plastikowe i korzystałem z oferty przygotowanej przez Vito Polska Wydaje mi się, że to była dobra opcja, bo z jednej strony okna bardzo dobrze się prezentują, z drugiej również są jakościowo na wysokim poziomie, okucia są dobrze wykonane, faktycznie był to dobry wybór.

MariuszMarcz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:55
Re: Gdzie kupić okna

autor: MariuszMarcz » 23 cze 2020, 11:22

A słyszeliście kiedyś o sztucznych oknach? czyli lampach coelux z polightme?

Krystian_Em
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 8:23
Re: Gdzie kupić okna

autor: Krystian_Em » 13 lip 2020, 8:58

MariuszMarcz pisze:A słyszeliście kiedyś o sztucznych oknach? czyli lampach coelux z polightme?


Pierwsze słyszę, możesz rozwinąć temat???

Jestem w trakcie budowy i muszę już podjąć decyzje gdzie kupić okna. Zebrałem wyceny od lokalnych sprzedawców, wstępnie wybrałem Budvar. Ale jeszcze się waham... Dajcie znać czy macie jakieś doświadczenia z nimi.

MariuszMarcz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:55
Re: Gdzie kupić okna

autor: MariuszMarcz » 22 lip 2020, 10:59

Obrazek CoeLux polecam zerknąć :wink: Bardzo fajnie się sprawdzają

Jendrula469
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:21
Re: Gdzie kupić okna

autor: Jendrula469 » 31 lip 2020, 16:55

Z dachowych to mi się bardzo podoba wygląd i funkcjonowanie Fakro Super Trio (okno 3 szybowe, kołnierz i markiza). Dla mnie właśnie kompletny zestaw, który chroni przed warunkami i mocnym nasłonecznieniem. NIe trzeba zatem np. jeździć, dobierać rolet czy żaluzji i ponownie bawić się w ten cały montaż. Tu mamy od razu komplet

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Gdzie kupić okna

autor: superter » 19 sie 2020, 7:12

A co jest dla Ciebie najważniejsze? Wygląd, funkcjonalność, niska cena? Ja mogę Ci polecić okna InnoView od Fakro. Być może nie należą do najtańszych, ale warto pamiętać że okna to inwestycja na lata. A wizualnie i funkcjonalnie według mnie ten model wypada najlepiej.

kiniakinga
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 21 wrz 2017, 14:04
Re: Gdzie kupić okna

autor: kiniakinga » 06 paź 2020, 19:53

Dużo osób z mojego otoczenia polecało mi firmę Oknoplast. Fakt faktem okna PCV wychodzą najlepiej cenowo, ale też i jakość wysoka akurat u tego producenta. Nie miałam żadnych złudzeń, jak pojechałam do domu do koleżanki i zwróciłam uwagę na jej okna. Ładny smukły profil taki nowoczesny, a na klameczkach napis Oknoplast :) Mówię te okna są mi chyba pisane. Skończyło się tak, że zamówiłam je i dzisiaj jestem mega zadowolona z tej decyzji. Ładne, szczelne okna na lata. W dobrej cenie z 10% rabatem udało mi się zamówić zeszłej zimy. Warto czekać na promocje.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Gdzie kupić okna

autor: marko19 » 18 sty 2021, 9:22

W mojej sytuacji było tak samo, jak u Kingi. Też sporo osób nam doradzało, aby wybrać Oknoplast. Niektórzy znajomi mieli innych producentów, ale jak byliśmy u nich w domach to nie do końca odpowiadała nam estetyka tamtych okien. Szczególnie upodobaliśmy sobie jeden model okien w Oknoplast i kolor okleiny. Już później nie chcieliśmy zwracać uwagi na inne. Ostatecznie jesteśmy zadowoleni nie tylko z aspektów wizualnych, jak i technicznie te okna są na prawdę świetne - ciepłe i szczelne.

mała_ela
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2021, 18:59
Re: Gdzie kupić okna

autor: mała_ela » 26 lut 2021, 21:19

Ja mam u siebie w domu okna firmy AMB z Poznania. Skusili mnie szeroką ofertą wzorów i kolorów i swoim podejściem do klienta – można bez problemu poprosić ich o pomoc lub poradę. Poza oknami produkują też drzwi i rolety, które potem sami montują, więc dodatkowo ułatwiają proces budowy bądź remontu. Mają na stronie galerię realizacji, więc warto się zorientować, jak różnorodne zlecenia przyjmują.

k_ania_.k
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2021, 10:23
Re: Gdzie kupić okna

autor: k_ania_.k » 27 wrz 2021, 10:25

Zakupiłam okna PVC - Premium Line z fimy Pagen. Świetna i rzetelna firma. Prawdziwe okno na świat

Paweł M
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2021, 9:33
Re: Gdzie kupić okna

autor: Paweł M » 02 lis 2021, 9:44

Polecam okna firmy PAGEN, świetne okna, profesjonalna dostawa i montaż, wiarygodna firma.

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Gdzie kupić okna

autor: bukowska » 14 lis 2021, 5:03

Teraz to wybor jest ogromny, dlatego można dopasować okna do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Mi na przykład zależało na takich drewniano-aluminiowych i muszę przyznać ze to był naprawdę bardzo dobry wybor.

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Gdzie kupić okna

autor: agus123 » 15 lis 2021, 23:08

bukowska pisze:Teraz to wybor jest ogromny, dlatego można dopasować okna do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Mi na przykład zależało na takich drewniano-aluminiowych i muszę przyznać ze to był naprawdę bardzo dobry wybor.


A skąd te okna? I jaki model? Szczerze mówiąc szukam teraz stolarki okiennej i drzwiowej do domu, na wiosnę pewnie budowa ruszy :) także jest czas na to, żeby przemyśleć co i jak.

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Gdzie kupić okna

autor: bukowska » 16 lis 2021, 23:53

Duoline 78, piękne połączenie estetyki drewna z zaletami aluminium. Moim zdaniem warto, szczególnie do domów z duszą, które są starsze.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów