ROYAL HOUSE

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

adam677
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2017, 13:32
ROYAL HOUSE

autor: adam677 » 12 maja 2017, 13:35


adam677
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2017, 13:32
ROYAL HOUSE

autor: adam677 » 12 maja 2017, 13:35

Bardzo duży wybór drzwi, nie było żadnych problemów. Rzetelna firma, polecam.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: ROYAL HOUSE

autor: Kacper Biały » 25 lut 2019, 14:47

Trzeba zawsze też pytać, jakimi monterami dysponuje firma. Dlaczego? Bo dobry montaż jest tak samo ważny jak specyfikacja okien. Dzięki niemu będzie można wykorzystać w pełni funkcjonalność okien

Tomasz4i4
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 20:55
ROYAL HOUSE

autor: Tomasz4i4 » 04 cze 2020, 20:57

Firmę omijać wielkim łukiem, obsługa godna pożałowania, praktycznie nie ma możliwości kontaktu. Montaż przekładny z 6 razy 2 miesiące po terminie. Montaż połowiczny, tzn. potrzebny był jeszcze jeden dzień, ale dodatkowo płatny ponieważ właściciel nie przewidział, że montaż może być dwudniowy. Szantaż finansowy, to znaczy płatność całości przed montażem (wraz z opłatą za montaż) jeżeli nie wyraziłbym zgody to drzwi nie zostały by mi przekazane. Montażyści przyjechali nieprzygotowani. Musiałem użyczać im mój sprzęt…

Zrobik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 15:57
ROYAL HOUSE

autor: Zrobik » 18 cze 2020, 15:59

Właściciel firmy Gred Dariusz Florczyk oraz Salonu Royal-House jest niezwykłym złodziejem i oszustem. Pod przykrywką swojej działalności w profesjonalnie wyposażonym salonie, z miłą prezencją i fachową wiedzą okrada swoich klientów. Podpisuje umowy, pobiera zaliczki i nie wywiązuje się. Nie odpowiada na korespondencję i nie odbiera telefonów. Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem. Przed podpisaniem z nim umowy czytałem zamieszczone o Royal-House opinie lecz nie brałem ich pod uwagę. Twierdziłem, że malkontentów nie brakuje. Teraz wiem, że muszę ostrzec każdego potencjalnego klienta Dariusza Florczyka przed tym oszustem. Takich opinii jak moja pojawia się w necie coraz więcej, ponieważ zbyt wiele osób w dalszym ciągu jest oszukiwanych.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości

Gotowe projekty domów