Szklane drzwi wewnętrzne

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Janusz2312
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 gru 2019, 8:53
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Janusz2312 » 11 gru 2019, 11:18

Długo miałem wątpliwości co do szklanych drzwi. W końcu po namowie żony zwrócilismy się do szklane.eu którzy wykonali i zamontowali dla nas drzwi w całym domu. Polecam!

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: mazwoj » 22 gru 2019, 12:02

Najwięcej szklanych drzwi znajdziesz w Gipsy King. To król szklanych drzwi, gdzie zaopatrują się duże firmy takie jak choćby Erkado, które ma od nich unikatowe wzory robione tylko dla nich. Łącząc to z tym co oferuje Gipsy to jest potężna baza szklanych drzwi w setkach wzorów.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Majaja » 14 lut 2020, 15:10

Bardzo podoba mi się takie rozwiązanie. My też mamy szklane drzwi w domu. Zamówiliśmy od ML SYSTEM i bardzo dobrze się sprawdzają. Solidne są a i fajnie, nowocześnie wyglądają.

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: mazwoj » 24 lut 2020, 17:18

ML robi całe drzwi czy tylko tafle szklane? Na ich stronie znalazłem tylko obróbkę szkła więc zakładam, że robią tylko tafle na wymiar. A co z ościeżnicami i okuciami? Też można tam dostać? Dobre okucia znajdzie się w Porcie, Erkado czy DRE.

P.S. Te szklane stoliki i nadruki ceramiczne z ML'a robią wrażenie!

Tomasz Budny
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:43
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Tomasz Budny » 27 lut 2020, 9:08

Takie szklane drzwi ma firma MPJ Glass a do nich robią tez grafikę świetną. Popatrzcie sobie na katalog na ich stronie.

Andrzeju1
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2020, 12:35
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Andrzeju1 » 09 mar 2020, 19:37

Szklane drzwi polecam bardzo z firmy szklane.eu. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm!

adamwar3
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:55
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: adamwar3 » 02 kwie 2020, 10:59

Ja mam szklane drzwi w biurze. Prawie każde pomieszczenie jest przeszklone. Jest to świetne rozwiązanie. Na zamówienie wykonała je firma szklane.eu. Wyszło im to świetnie.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: Derryll » 15 maja 2020, 19:39

Ja także posiadam drzwi szklane w swoim biurze. Wykonała je dla mnie firma obrobkaszkla.pl. Dzięki odpowiedniej grubości tafli, drzwi zapewniają duże bezpieczeństwo oraz bardzo dobrą izolację akustyczną.

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Szklane drzwi wewnętrzne

autor: mazwoj » 18 cze 2020, 15:36

Pochwaliłbyś się jeszcze jaka to grubość i jaki rodzaj szkła. Standardowo firmy takie jak Erkado czy Gipsy King robią to z 8mm szkła hartowanego. Czy jako zwykłe drzwi rozwierne czy do systemów przesuwnych. Szkło typu VSG niestety nie zdaje egzaminów - za kruche jest.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów