Maseczka na twarz

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

parasolka15
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2018, 12:50
Maseczka na twarz

autor: parasolka15 » 29 lis 2018, 12:55

Maseczka do twarzy jest jedną z najstarszych metod pielęgnacji skóry. Jest to najlepszy i skuteczny sposób, aby doraźnie odżywić, nawilżyć lub dogłębnie oczyścić cerę. Maseczki na twarz dostosowane są do różnych potrzeb skóry. A szeroka ich gama pozwala wybierać spośród maseczek w saszetkach oraz maseczek w pojemniczku. Maski do twarzy powinny być stosowane przynajmniej raz w tygodniu. Tak, aby uzupełnić swoją codzienną pielęgnację i zregenerować naskórek. Najchętniej wybierane są maseczki o działaniu nawilżającym. W sieci znajdziemy wiele informacji na temat odpowiednich maseczek.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Maseczka na twarz

autor: robertrys » 28 lut 2019, 19:32

Używam maseczek z tej strony ladniepachnie.pl. Jest ich bardzo duży wybór, więc spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. Moja ulubiona to 10-minutowa maska ratunkowa Rapid relief Alkemie. Jest idealna do mojej problematycznej cery. Bardzo polecam

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Maseczka na twarz

autor: rannata » 28 lut 2019, 20:19

Myślałam, że chodzi o takie maseczki do remontu. Hahhahha

Radzka
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:31
Re: Maseczka na twarz

autor: Radzka » 07 lis 2019, 13:23

Maseczki do twarzy polecam z dermaselu, np. hialuronowa

camio
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 07 mar 2020, 17:26
Re: Maseczka na twarz

autor: camio » 17 cze 2020, 10:07

Myślę, że jedna z ważniejszych form maseczek obecnie to ta antywirusowa.

MariuszMarcz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:55
Re: Maseczka na twarz

autor: MariuszMarcz » 17 cze 2020, 11:06

Ja maseczki kupuję tylko i wyłącznie w aptece. Jakoś mam do nich największe zaufanie

Kasper88
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 gru 2020, 10:18
Re: Maseczka na twarz

autor: Kasper88 » 24 sty 2023, 17:22

Dokonując samodzielnego doboru preparatów do pielęgnacji twarzy, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych zasad. Początkiem każdej pielęgnacji jest oczyszczanie. Dobór odpowiednich produktów oczyszczających jest gwarantem prawidłowego, dogłębnego wchłaniania produktów niespłukiwalnych z pielęgnacji aktywnej.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów