Ekspres do kawy do domu: 7 porad jak wybrać ten najlepszy

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Ekspres do kawy do domu: 7 porad jak wybrać ten najlepszy

autor: Redakcja » 17 cze 2020, 0:48

Ekspres do kawy do domu: 7 porad jak wybrać ten najlepszy Ekspres do kawy do domu: 7 porad jak wybrać ten najlepszy >>
Redakcja

zoskakowal
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2019, 21:40
Ekspres do kawy do domu: 7 porad jak wybrać ten najlepszy

autor: zoskakowal » 17 cze 2020, 0:48

Świetny poradnik! W końcu dowiedziałam się, jak czyścić ekspres. Niedawno kupiłam ekspres marki Delonghi i miałam problem z jego odkamienianiem. A używam go bardzo intensywnie, bo z mężem pijemy kilka filiżanek kawy codziennie. Przy wyborze sprzętu kierowałam się natomiast poradnikiem.

Anita Godlewska
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2019, 23:05
Ekspres do kawy do domu: 7 porad jak wybrać ten najlepszy

autor: Anita Godlewska » 18 lis 2020, 10:41

Wybór rodzaju ekspresu zależy od tego jakie kawy lubimy, ponieważ z każdego urządzenia kawa będzie smakowała inaczej. Wszystko zależy też od budżetu jakim dysponujemy. Czasem warto zainwestować w dobry sprzęt i cieszyć się naszą ulubioną kawą.

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Ekspres do kawy do domu: 7 porad jak wybrać ten najlepszy

autor: wazer » 23 mar 2022, 7:00

Jeśli szukacie ekspresu do firmy, polecam kontakt z Tchibo Coffee Service. Obecnie mamy ich ekspres w gabinecie. Mają wiele metod finansowania (na przykład ekspres do kawy wynajem)
Polecam z czystym sercem. Ma dozownik na mleko, pojemnik na wodę wysuwasz do przodu. Kawę mieli na różną grubość, można też używać sypanej jak ktoś ma w domu w zapasie.. Spienione mleko wychodzi rewelka do tego łyżka kakao i wychodzi pyszny napój
Dozownik na mleko czyści się z automatu po każdym użyciu, a wiadomo raz na jakiś czas trzeba wszystko rozebrać i umyć, jednak jest to warte tego wszystkiego.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów