Gdzie kupujecie materiały budowlane?

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Robsonn
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2020, 14:48
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: Robsonn » 10 kwie 2020, 14:58

Witam, osobiście kupuje tam gdzie najbliżej, oszczędzam przede wszystkim czas. Niedaleko mnie jest Castorama więc chcąc nie chcąc tam się zaopatruje. Ceny mają bardzo dobre a i często można coś wygrać w jakimś konkursie

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: davvid91 » 10 kwie 2020, 15:12

MarcinGizycki pisze:Hej,

gdzie kupujecie materiały budowlane? Zaopatrujecie w stacjonarnych sklepach budowlanych?
Czy jednak porównujecie oferty i zamawiacie materiały przez Internet?

Pytam, ponieważ w tym roku ruszam z budową mojego domu i zastanawiam się nad zakupem materiałów właśnie przez Internet.



poczytaj opinie w internecie na temat danej firmy jeżeli można kupić o wiele taniej :) Lepiej kupić co widzi się na oczy ale przecież nie wszyscy w internecie są oszustami. Firmy pracujące przez internet oszczędzają na prowadzeniu biura, wynajęciu placu gdzieś w centrum dlatego materiały mogą być sporo tańsze :)

Scolfields
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:01
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: Scolfields » 20 kwie 2020, 21:47

Ja tylko w hurtowni budowlanej MSM. Najlepsze ceny i fachowe porady

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: davvid91 » 24 kwie 2020, 9:38

MarcinGizycki pisze:Hej,

gdzie kupujecie materiały budowlane? Zaopatrujecie w stacjonarnych sklepach budowlanych?
Czy jednak porównujecie oferty i zamawiacie materiały przez Internet?

Pytam, ponieważ w tym roku ruszam z budową mojego domu i zastanawiam się nad zakupem materiałów właśnie przez Internet. Z tego co widzę na...


ja kupiłem przez interent wszystko sprawnie

Elzza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:23
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: Elzza » 28 kwie 2020, 11:51

Najlepiej jest kupować materiały w sprawdzonym składzie budowlanym. My, podczas budowy praktycznie wszystko co było nam potrzebne kupiliśmy w składzie Gut Bud w Raszynie. Mają dosłownie wszystko co przy budowie czy remoncie jest potrzebne, od materiałów budowlanych (bloczków, pustaków cegieł) zaczynając, przez materiały do izolacji, hydroizolacji, aż po tarcicę na budowę dachu. Wszystko wysokiej jakości, a ceny bardzo korzystne, obsługa miła i fachowa.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: Kacper Biały » 13 maja 2020, 23:33

Jeżeli szukasz materiałów budowlanych w okolicach Koszalina to polecam skontaktować się z nimi Careco. Firma oferuję nowoczesne materiały budowlane renomowanych firm w bardzo przystępnych cenach

mrowniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2020, 16:10
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: mrowniak » 28 maja 2020, 20:53

Moje materiały budowlane trafiają za każdym razem od jednego miejsca - sprawdzonego sklepu budowlanego. Zawsze przy okazji remontu tam bywam, ponieważ bardzo dobrze potrafią mi tam podpowiedzieć. Jestem z tego zadowolony, bo sam to generalnie jestem mały w tym temacie...

KarolekWielki
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2020, 16:49
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: KarolekWielki » 29 maja 2020, 8:22

Tylko sprawdzone hurtownia. Wczesniej obdzwaniałem, potem jezdzilem i wybiralem.

Dekorator_123
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:09
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: Dekorator_123 » 02 cze 2020, 10:53

Ja gorąco polecam sklep patron-bis, jeśli chcesz zakupić dobrej jakości laminaty. Ich oferta zawiera różne rodzaje laminatów, takie jak skórzane czy metaliczne

boleslawis
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 23 sty 2016, 0:46
Lokalizacja: Warszawa
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: boleslawis » 13 cze 2020, 14:49

Ja jestem z okolic Nasielska i tam jest super skład w mrówka nasielsk i tam można zakupić praktycznie wszystko od podłogi po elektronarzędzia. Mój znajomy polecił mi to miejsce i zawsze się u nich zaopatruję.

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: DarekK80 » 16 lip 2020, 22:17

Szeroki wybór materiałów budowlanych znajdziesz także w ofercie firmy arsen24.pl. Niedawno zamówiłem stamtąd zaprawy, sylikony, taśmy oraz artykuły malarskie. Zamówienie zostało dostarczone po kilku dniach roboczych.

cizemowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 13:42
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: cizemowski » 03 sie 2020, 13:50

Ja swoje narzędzia i elementy do łączenia materiałów kupuję tutaj: Nycz Intertrade, generalnie dobra jakość a ceny nie są z kosmosu. Ale tak naprawdę ja tam kupuję bo mam zwyczajnie blisko. A to dla mnie jednak mocno istotne

AleGosciu123
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2020, 12:21
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: AleGosciu123 » 12 sie 2020, 12:30

Dekorator_123 pisze:Ja gorąco polecam sklep patron-bis, jeśli chcesz zakupić dobrej jakości laminaty. Ich oferta zawiera różne rodzaje laminatów, takie jak skórzane czy metaliczne

Ja również polecam, ja kupowałem u nich laminaty fornirowane oraz mineralne

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: Masertiger » 09 wrz 2020, 11:27

Bardzo fajna firma, która robi obiekty z klocków betonowych, takie jak składy, hale i mury, to ADZ System. Kloce betonowe układane są jeden na drugim, tworząc jednolitą i spójną koncepcje. Można te obiekty rozkładać i ustawiać na nowo w innym miejscu. Można w taki sposób układać ściany hale magazynowo - produkcyjne, mury oporowe, boksy i wygrodzenia, składy materiałów, ogrodzenia i osłony chroniące. Te materiały budowlane, można u nich kupić, podaje namiary na PW.

RobertoN
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:57
Re: Gdzie kupujecie materiały budowlane?

autor: RobertoN » 09 wrz 2020, 12:07

W castoramie lub mrówce


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów