Szukam meblościanki do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: PawełNM » 17 gru 2018, 22:16

MichalBudowniczy pisze:Wydaje mi się, że meblościanki już nie są tak modne jak kiedyś.

Wszystko zależy od tego, jakie meblościanki masz na myśli. Jeżeli chodzi o takie produkty jak np, te z https://mirat.eu/mebloscianki,c704.html, jestem pewien, że są one jak najbardziej na "czasie". Dzisiaj meblościanki to fajne zestawienie mebli, które można niemalże dowolnie konfigurować, posiadają oświetlenie led-owe i naprawdę fajnie się prezentują:).

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: rozalia » 21 gru 2018, 8:18

Sądzę, że przeglądając oferty sklepów meblowych na pewno znajdzie się coś ciekawego

Tomek_Domek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 11 paź 2018, 10:43
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: Tomek_Domek » 17 mar 2019, 22:19

Wydaje mi się, że teraz raczej nie kupuje się już meblościanek. Przynajmniej ja już nie widuje u nikogo, no może poza moją babcią. Z żoną kupiliśmy ostatnio witrynę drewnianą i według nas jest wystarczająca. Pięknie się prezentuje, solidnie wykonana, no i najważniejsze, że z prawdziwego drewna, a nie z jakieś okleiny.

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: beata.lisek » 04 kwie 2019, 9:59

Współczesne [więcej informacji poprzez PW] niczym nie przypominają tych z czasów PRL, więc może dlatego wydaje się, że ich nie ma. :lol:
A ja mam meblościanki. Jedną w swoim domu, a drugą w mieszkaniu, które wynajmuję. Uważam, że są bardzo praktyczne i po prostu ładne! A obie kupiłam na Mirjan24.

Rzasa
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 03 sty 2019, 12:31
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: Rzasa » 08 kwie 2019, 9:22

Jeżeli wątek jest nadal aktualny i szukasz meblościanki do salonu, to polecam zerknąć także na nasze kolekcje mebli, gdzie teraz z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy szereg ciekawych promocji.

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: Damina90000 » 05 lip 2019, 8:24

Warta polecenia jest Kielecka Fabryka Mebli, meble bardzo solidne, obsługa miła i pomocna

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: Złotowłosa » 04 cze 2020, 7:12

Mam wrażenie, ze w sklepach internetowych jest znacznie większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Poza tym paradoksalnie bardzo często o wiele krócej czeka się na dostawę mebli z uwagi na to, ze w sklepach stacjonarnych trzeba wybierać z katalogu. Wiele sklepów internetowych ma meble na stanie.

Ze swojej strony polecam zerknąć sobie do sklepu Meble Arkadius. W sklepie jest bardzo duży wybór eleganckich oraz nowoczesnych mebli do salonu. W ostatnim czasie podobaja mi sie meble w kolorze wenge. Jak ta meblościanka wenge:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 13:37 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: Derryll » 04 cze 2020, 18:58

Bardzo ładny salon. Także chciałbym taki mieć.

sochaarek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2020, 8:38
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: sochaarek » 10 lis 2020, 8:56

Jeśli chcesz postawić na klasykę to kalle sofa 3 osobowa rozkładana riviera będzie fajną opcja. Porosty krój na nóżka, z pikowanymi poduszkami, właśnie jeśli chodzi o takie proste klasyczne wnętrza to myślę, że się fajnie wpisuje. Bardzo elegancka sofa, jedyne co ewentualnie może dla Ciebie mieć znaczenie to fakt, że nie ma tutaj opcji spania.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: lideropinii » 10 lis 2020, 14:08

A tak swoją drogą i z ciekawości, dlaczego akurat meblościanka?
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Szukam meblościanki do salonu

autor: Piotr1955 » 27 sty 2021, 13:32

Zwróć może uwagę na ofertę przygotowywaną przez sklep [...] to taka wiodąca obecnie marka jeśli chodzi o nowoczesne meble, dzięki którym można stworzyć atrakcyjny wystrój wnętrza. Dobra jakość idzie w parze z sensownymi cenami mebli więc za to dla tego producenta również duży plus .


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów