Drzwi przeciwpożarowe

Dział poświęcony izolacjom technicznym. Jakie są systemy izolacji technicznej, jak zabezpieczyć dom przed ogniem, wilgocią, stratami ciepła? W tym dziale znajdziesz porady i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

arti986
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2020, 15:05
Re: Drzwi przeciwpożarowe

autor: arti986 » 18 lut 2020, 15:07

Ja zdecydowałem się w domu na instalację tego rodzaju drzwi od pol-poż. Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo, montaż, serwis w ofercie. Mogę polecić, uważam że warto, zwłaszcza że mam i kuchenkę gazową, i kominek, dwa piętra. Czuję się bezpieczniej, myślę, że moja rodzina także.

Fixxer
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 lip 2013, 12:26
Re: Drzwi przeciwpożarowe

autor: Fixxer » 19 maja 2020, 13:33

W temacie drzwi przeciwpożarowych to mogę zaproponować współpracę z firmą door trade - mają spory wybór atestowanych i solidnych modeli.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 483
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Drzwi przeciwpożarowe

autor: martan » 03 cze 2020, 11:11

Dobrze jest również zastanowić sie nad montażem takich drzwi i w domach prywatnych. Dla bezpieczeństwa. Drzwi takie utrzymaja ogień przez jakiś czas w jednym pomieszczeniu tak więc umożliwią znacznie szybszą ewakuację domowników. Jeśli w którymś z innych pomieszczeń przechowywane są łatwopalne substancje lub cenne przedmioty (na przykład kolekcja książek lub obrazów), to również dobrze jest to wziac pod uwagę.

Polecam tutaj nie sugerowac się jedynie ceną ale zainwestować w drzwi wykonane porządnie, z solidnej jakości materiałów.
http://www.forumbudowlane.pl/

michal.em
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2021, 12:01
Re: Drzwi przeciwpożarowe

autor: michal.em » 12 sty 2021, 12:24

Proponuję przeciwpożarowe drzwi Alufire!! bardzo przyjaźni i pomocni. Super jakość też!

oppr
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2022, 11:33
Re: Drzwi przeciwpożarowe

autor: oppr » 17 cze 2022, 11:36

To ja ze swojej strony polecę sklep 4tiev - stamtąd kupowaliśmy drzwi przeciwpożarowe i jesteśmy bardzo zadowoleni

monikakrok
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2018, 13:44
Re: Drzwi przeciwpożarowe

autor: monikakrok » 01 sie 2022, 9:02

Jeśli chodzi o systemy sygnalizacji pożaru to uważam, że jest to konieczność nie tylko dla tych, którzy dbają o bezpieczeństwo. Tak na prawdę systemy przyzywowe są coraz bardziej popularne, a trzeba dodać, że systemy sygnalizacji pożarowej są nawet wymagane w zależności od inwestycji. Dlatego warto wybrać sprawdzonego wykonawcę, który dodatkowo oferuje również kamery cctv wtedy wówczas mamy pewność, że odpowiedni zadbaliśmy o bezpieczeństwo.


Wróć do „Izolacje techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów