Odzież ochronna BHP

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

KarolekWielki
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2020, 16:49
Re: Odzież ochronna BHP

autor: KarolekWielki » 27 maja 2020, 19:42

Też szukałem. Wg mnie super ofertę ma sklep Optimum BHP. Znacie? Mają niskie ceny. Dajcie znać co myślicie.

KarolekWielki
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2020, 16:49
Re: Odzież ochronna BHP

autor: KarolekWielki » 27 maja 2020, 19:45

KarolSmolecki pisze:No ja polecam na pewno spodnie i buty robocze w hurtowni Optimum BHP.

Na budowę sprawdziły mi się te buty: Obrazek



Widziałem ich strone. DLa mnie sklep jest ok. OFerta szeroka i niskie ceny. Przejrze jeszcze inne dla pewności. TE buty super. PRacownicy byliby zadowoleni...ale nie latem może :D

sprzet.bhp
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 8:20
Re: Odzież ochronna BHP

autor: sprzet.bhp » 08 lip 2020, 8:31

Najszybszą i najwygodniejszą metodą na zaopatrzenie się w sprzęt bhp jest znalezienie sklepu internetowego oferującego takie artykuły :)

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Odzież ochronna BHP

autor: martan » 10 lip 2020, 10:31

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednimi ubraniami dla moich pracowników. Byłem w kilku miejscach w moim mieście, jednak wybrór był dość ograniczony, szczególnie jeśli chodzi o rozmiary. Niby była mozliwość zamówienia, jednak czekałbym o wiele więcej niż na zamówienie w sklepie internetowym (paradoksalnie).Zamówiłem ostatecznie w sklepie Ferpol, mogę polecić, wybor całkiem spory i rzeczy dobre jakościowo. Daję do nich kontakt:
Ferpol Odzież robocza - BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20
http://www.forumbudowlane.pl/

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Odzież ochronna BHP

autor: manion » 22 lip 2020, 17:41

My zaopatrujemy się w Zakładach Odzieżowych WYBRZEŻE. Mają mega dobre zaopatrzenie i rozsądne ceny, szybko też realizują zamówienia. Macie u nich odzież ochronną, roboczą czy służbową. Odzież jest bardzo porządnie szyta, z materiałów wysokiej jakości, także my jesteśmy z ich usług w pełni zadowoleni.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Odzież ochronna BHP

autor: Majaja » 23 lip 2020, 9:01

Ja osobiście polecam odzież roboczą z Fastpol Invest. Od dawna zamawiamy dla pracowników z tego sklepu i jak najbardziej w porządku.

LeopoldBoberek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:55
Re: Odzież ochronna BHP

autor: LeopoldBoberek78 » 16 sie 2020, 7:32

Ja ze swojej strony polecam wybrać firmę, która oferuję sprzedaż na przykład rękawic dzianych powlekane nitrylem SWIFT CERVA, rękawic neoprenowych, maseczek ochronnych czy obuwia przeznaczonego n budowę. Firma oferuję bardzo dobre ceny i gwarantuję najwyższą jakość.

marianliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:19
Re: Odzież ochronna BHP

autor: marianliss » 20 wrz 2020, 21:14

A co z ochroną słuchu ? bo jakoś chyba nikt tu o tym nie wspomniał a jednak to bardzo ważne. Moim zdaniem warto zadbać o swój słuch w miejscu pracy.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Odzież ochronna BHP

autor: grrregg » 10 paź 2020, 15:54

używam ogrzewanej kamizelki milwaukee M12, świetna sprawa, przydaje się w chłodne dni, mogę sobie ustawić na 3 stopnie grzania, kamizelka jest wygodna, dobrze dopasowana, akumulator nie przeszkadza podczas pracy

Proximaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2020, 19:49
Re: Odzież ochronna BHP

autor: Proximaa » 20 lis 2020, 20:40

Dla większej firmy najlepiej kupować odzież ochronną w hurtowniach, powinna być certyfikowana, nie jakaś tam kupiona w Chinach. Dobra jest hurtownia BHP Tychy Jatex mają bardzo duży wybór i większość jest dostępna od ręki.

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Odzież ochronna BHP

autor: drezq » 03 sty 2021, 17:36

Odzież robocza jest ważna, bo chroni pracowników. Polecam kupować w sklepie Pirat, bardzo dobry sklep. Wybór szeroki, ochrona głowy, ciała, oczu. Jest w czym wybierać, różny przedział cenowy to też ważne. Lubię ten sklep za doradztwo, bo potrafią dobrać odzież do pracownika i pracy, którą wykonuje

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Odzież ochronna BHP

autor: bajkowa » 17 lut 2021, 14:05

Odpowiednio dobrana odzież robocza do potrzeb to podstawa, ale co z szkoleniami BHP ? Fajnie gdy by zajął się nimi ktoś z doświadczeniem i wiedzą na ten temat. Wiem że mnóstwo poważnych firm korzysta z takich profesjonalnych szkoleń.


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów