Zastawa stołowa z porcelany

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ferd44
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:34
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: ferd44 » 16 paź 2019, 14:23

Baambo pisze:A czy zastawy stołowe są zawsze takie drogie ? Chciałem swojej mamie sprawić prezent, no ale ceny to mnie po prostu osłabiły


Podpinam się do tematu. Może zakup gdzieś za granicą wyszedłby taniej?

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: Derryll » 21 lut 2020, 0:04

Ja wybrałem serwis porcelanowy Vista Alegre. Posiada piękny, klasyczny wygląd z licznymi zdobieniami. Robi duże wrażenie na wszystkich moich znajomych.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: waldi79 » 25 lut 2020, 14:02

Ja do swojej restauracji zamawiałem zastawę z Iguany. Porcelana marki LUBIANA - bardzo jestem z tego wyboru zadowolony. To dobrze ulokowane pieniądze.

awwa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:51
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: awwa » 25 mar 2020, 20:30

Tu mają prawdziwe cuda i porcelana , i szkła kolorowe, mosiądze, platery, zabytkowe meble i wiele wiele innych dodatków do domu [więcej na Facebooku]

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: Derryll » 23 maja 2020, 21:16

Ponad rok temu kupiłem swojej żonie serwis porcelanowy Vista Alegre. Jest to niezwykle luksusowa i bogata w szczegóły kolekcja. Dzięki temu robi bardzo duże wrażenie na wszystkich gościach. Serwis zamówiłem w atrakcyjnej cenie z salonu porcelany salonporcelany.pl.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: Złotowłosa » 22 cze 2020, 13:20

Uwielbiam porcelanę :) Ogólnie smuci mnie fakt, że polska porcelana jest tak niedoceniana na rynku i wiele osób wybiera tanie sieciówki, które maja naczynia o wiele gorszej jakosci. Nie wiem jak Wam, ale mi osobiście kawa czy herbata z filiżanki porcelanowej, smakuje o wiele lepiej.
W ostatnim czasie sprawiłam sobie kilka pięknych cudeniek na home and passion
Obrazek
Jak równiez komplet filiżanek:
Obrazek

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: wazer » 12 kwie 2021, 13:24

Przepiękne filiżanki, aczkolwiek moim zdaniem warto jest się zainteresować również i polską ceramiką oraz porcelana. Mamy wiele świetnych firm oferujących takie dodatki. Które o dziwo są często bardziej popularne za granicą niż w Polsce. Poza tym cena często wcale nie jest wyzsza od tego, co oferuja sieciówki.

Osobiscie jestem wielkim fanem ceramiki z Bolesłąwca
Obrazek

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: Norek77 » 24 lis 2021, 6:00

Największy wybór porcelany w dobrej cenie, od najlepszych polskich producentów znajdziecie w sklepie online Porcelana24. Kupicie tam serwisy obiadowe, kawowe, pojedyncze sztuki. Można kupować bez obaw - sklep sprawdzony, a zakupione rzeczy wysyłane są paczką pancerną - a więc są w pełni bezpieczne. Gdyby natomiast coś się jednak uszkodziło to sklep zwraca pieniądze.

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Zastawa stołowa z porcelany

autor: budek11 » 18 mar 2024, 14:13

W ikei kupisz dużo fajnych rzeczy. Zastawa niestety nie jest mega trwała bo takerze się rysują, schodzi ta powłoka. Ale na 3 lata użytkowania spoko. Ogółem polecam lubiana na Allegro tez masz jakby co, luminarc piękne zestawy ma tez, sztućce jeski na lata to gerlach.

Piękne wzory ma też ta pracownia ceramiki z Bolesławca https://andyceramika.pl/czajniki


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów