Fotowoltaika w Wielkopolsce

Fotowoltaika w domu to instalacja składająca się z paneli słonecznych, falownika i odpowiedniego okablowania. Instalacja fotowoltaiczna pozwala wykorzystać energię słoneczną jako nieograniczone źródło zasilania. Panele słoneczne to połączone ogniwa fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dowiedz się czy warto inwestować w fotowoltaikę i jak starać się o dofinansowanie do niej. Poznaj plusy i minusy wykorzystania energii słonecznej jako odnawialnego źródła energii.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

magda_wieczorek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2020, 13:00
Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: magda_wieczorek » 07 kwie 2020, 9:30

Cześć wszystkim!
Razem z mężem zastanawiamy się, czy nie założyć paneli fotowoltaicznych na dachu naszego domu. Mieszkamy w domu z piętrem, ale nie wiemy, czy to wystarczający argument, żeby wydać pieniądze na tego typu instalację przy naszym klimacie. Macie jakieś doświadczenia? Super, jakby znalazł się ktoś z okolic Poznania i mógł podać jakąś dobrą firmę. Miłego dnia i czekam na odzew! :roll: :)

kowal222
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2020, 12:58
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: kowal222 » 07 kwie 2020, 10:16

no ja mam sporo dobrych dosiwiadczen jesli chodiz o fotowoltaikę w wielkopolsce :) rok temu zalozylem panele i nie narzekam! jest to wydatek na pocztaku, ale sie zwraca!

nownow1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:12
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: nownow1 » 07 kwie 2020, 11:04

ja śmiało mogę polecić baterie fotowoltaiczne poznań od Elektrotom, bo niedawno je zakładaliśmy. Generalnie fajnie, bo wszytsko sprawnie poszlo a i ekipa bardzo fachowa. no i doradzila, bo bylo sporo obaw :cry:

kowal222
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2020, 12:58
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: kowal222 » 07 kwie 2020, 11:34

też właśnie nam robili panele na dachu. i super sprawa, bo mieli kalkulator, dzięki któremu łatwo obliczysz, ile wydasz kasy. więc nikt cię nie naciagnie na nic :roll: dosc intuicyjna sprawa

Zyga1973
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2020, 11:43
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: Zyga1973 » 08 kwie 2020, 11:57

Jeśli nie do końca znasz się na Fotowoltaice i oczekujesz od firmy dużej wiedzy którą Tobie przekażą to warto odezwać się do firmy Solarika z Pozniania.

Wyjaśnią Tobie czy możesz czy nie możesz, przygotują Tobie wycenę i projekt.
U nas to zadziałało.

adam.watly1
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:06
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: adam.watly1 » 19 maja 2020, 14:15

ja ze swojej jestem bardzo zadowolony place tylko rachunki stałe dzięki dobrym wyliczeniom zielonego volta bo perfekcyjnie dobrali instalacje do moich potrzeb

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: smichalek » 10 gru 2020, 10:31

Łapcie - ekofachowcy.pl To jest porównywarka. Zdecydowanie polecam i to pod każdym względem. Nie wybiera się od razu konkretnej oferty, tylko trzeba się nastawić na porównanie. Nie ma też sensu celowanie w najbliższą cenę. Długa gwarancja, sprawdzona marka, porządne podzespoły - to takie całkowite podstawy.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: lucaskruszyna » 02 wrz 2021, 10:54

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o Wielkopolskę to możesz próbować pogadać z firmą EnergiaSol. Robili u mnie taką instalację i jestem zadowolony. Miałem tam swoje już wybrane rozwiązania więc tutaj było mi nieco łatwiej, natomiast wydaje mi się, że nawet jak jesteś laikiem i kompleksowej pomocy będziesz chciał to również na nich spokojnie możesz liczyć.

maja.s91
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 maja 2021, 11:53
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: maja.s91 » 28 wrz 2021, 13:57

ja z czystym sercem polecma strefe energii. od poczatku super kontakt i zadnych problemow. cena tez korzystna:P

kamilp1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 18 maja 2021, 12:23
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: kamilp1991 » 07 paź 2021, 8:56

Ja również jestem zadowolony ze Strefy Energii.

Motyllia
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 gru 2016, 17:58
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: Motyllia » 26 paź 2021, 19:10

Prężnie na terenie całego kraju działa Hymon. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, a dzięki licznym ekipom na montaż nie trzeba czekać zbyt długo. Bardzo chwalę sobie współpracę z nimi bo kontakt był rewelacyjny, a i mogłam liczyć na pomoc przy ubieganiu się o dopłaty.

bartoszbelgr
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 maja 2021, 13:14
Re: Fotowoltaika w Wielkopolsce

autor: bartoszbelgr » 15 lis 2021, 9:38

Polecam wasta Firma kompleksowo działa w kwestii fotowoltaiki. Miałem z nią już do czynienia i byłem zadowolony. Panele sprawują się świetnie, a sama inwestycja bardzo się opłaciła.


Wróć do „Instalacje fotowoltaiczne i panele słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów