Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mefiu34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:54
Re: palety z kartonu skuteczne jak derwniane

autor: mefiu34 » 22 maja 2019, 12:41

Dzień dobry,
Potrzebny jest mi producent palet drewnianych. Jednak drewniane to drewniane, a potrzebuję dużą ilość więc najlepiej będzie brać prosto od producenta.

krystek3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2019, 9:15
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: krystek3 » 04 paź 2019, 8:14

Odezwij się do lidal - hurtownia i producent palet

Michałowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:20
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: Michałowy » 11 paź 2019, 10:44

Zgadza się, ja korzystam z palet tekturowych od dłuższego już czasu i nie narzekam. Są wytrzymałe, doskonale spełniają swoją rolę. A co ważne, taka paleta jest dużo lżejsza od drewnianych, a zapewnia taką samą jakość i wytrzymałość. No i moim zdaniem są one bezpieczniejsze od drewnianych palet, bo nie mają gwoździ, nie grozi mi więc uszkodzenie towaru :)

Kazek21
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 05 sie 2019, 19:05
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: Kazek21 » 07 lis 2019, 13:34

A tak, ja też słyszałem o tych paletach tekturowych i sam postanowiłem to sprawdzić. Zamawiałem je od firmy Pallza i jestem zadowolony. Szybko zrealizowali zlecenie i mają konkurencyjne ceny. A poza tym takie palety są znacznie lepsze, niż drewniane. Ponieważ są równie wytrzymałe, a do tego lekkie! Tym samym zapewniają większą mobilność i pracuje się z nimi wygodniej. Palety od tej firmy są naprawdę godne polecenia, świetnie się sprawdzają przy każdym rodzaju ładunku.

gryfna
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 12:45
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: gryfna » 20 lut 2020, 12:48

A może firma z Jordanowa się sprawdzi? suwaj - mają dobrą ofertę, przy hurtowych ilościach to nawet dowożą, naprawdę spoko, tacy do dogadania.

Tynk
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2020, 13:31
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: Tynk » 19 maja 2020, 12:07

Ja się zgadzam z przedmówcą, co drewniana paleta, to drewniana. Jeśli potrzebujecie solidnych, drewnianych palet to sprawdźcie koniecznie ofertę firmy KMZ. Mają dobre ceny, a palety są solidnie skonstruowane. Nie wystają żadne gwoździe, nic się nie chwieje, deski są dobrze oheblowane, więc towar się nie zaciągnie itp. :) Ja mam od nich kilka palet i jestem zadowolony ze współpracy.

monte christo
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2019, 17:54
Re: palety z kartonu skuteczne jak derwniane

autor: monte christo » 04 lip 2020, 22:42

mefiu34 pisze:Dzień dobry,
Potrzebny jest mi producent palet drewnianych. Jednak drewniane to drewniane, a potrzebuję dużą ilość więc najlepiej będzie brać prosto od producenta.


Polecam centerPAL. Mają wszystko na stanie, zarówno palety przemysłowe, jak i europalety, nowe i używane. Wiem że zaopatrują wiele firm, więc mają pełny magazyn.

majagut
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 22:40
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: majagut » 10 wrz 2020, 22:43

Ja jestem tradycjonalistką. Palet muszą być drewniane. Do naszej wytwórni zamawiamy palety najlepszej jakości od Lidal już od wielu lat i szczerze polecam tego producenta.

MarcinJ1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 01 paź 2020, 10:19
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: MarcinJ1985 » 14 mar 2021, 22:01

Moim zdaniem najlepsze są palety to takie tradycyjne palety EURO. Ja regularnie zamawiam.

siwiński77
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2021, 13:25
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: siwiński77 » 16 mar 2021, 21:09

Mnie też najlepiej sprawdzają się palety drewniane. Polecam kontakt z firmą ML STARPAL z Kielc - mają naprawdę duży wybór zarówno nowych, jak i używanych palet, dostępnych w wielu rozmiarach. Zamawiałem u nich i mogę potwierdzić, że palety są świetnej jakości i bardzo dobrze służą.

emeraldlady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2021, 11:53
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: emeraldlady » 16 maja 2021, 23:12

Sama nie wiem czy są aż tak skuteczne. A co jeśli zamokną? I jak w takim przypadku przebiega szaplowanie?

WiktZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2020, 8:45
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: WiktZ » 16 mar 2022, 10:31

tylko i wyłącznie palety drewniane, wysoka jakość, nawet używanych.

ikornel275
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2021, 17:10
Re: Palety z kartonu skuteczne jak drewniane

autor: ikornel275 » 05 sty 2023, 8:21

Jeśli często pakujecie paczki na paletach to może was zainteresować takie urządzenie jak owijarka do palet. Ja czytałam już na tematach tych urządzeń i moim zdaniem warto zainwestować w taki sprzęt i ja na pewno to zrobię,


Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów