Siłownia w domu

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lacasa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:01
Siłownia w domu

autor: lacasa » 01 mar 2020, 20:35

?Czy warto wydzielić pomieszczenie w domku na siłownię, ewentualnie jakieś miejsca na trening personalny jak trener mnie odwiedzi? W jakie sprzęty się zapoatrzyć? Lubię fitness. :D
Ostatnio zmieniony 05 mar 2020, 10:53 przez lacasa, łącznie zmieniany 1 raz.

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Siłownia w domu

autor: Domores » 01 mar 2020, 20:45

Jeżeli możesz wydzielić jeden pokój to bardzo fajnie i warto sobie zrobić taką małą siłownię. Moim zdaniem powinno sie znaleźć miejsce na matę do ćwiczeń, rower magnetyczny, wioślarza lub orbitreka, przydałaby się też drabinka na ścianie, duże lustra. Można też kupić jakiś atlas do ćwiczeń aranżując takie wnętrze i jeżeli będziemy regularnie ćwiczyć to zakup taki szybko nam się zwróci. Sobacz sobie też jak opisana jest tu siłownia w domu.

ess_szymon
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2020, 0:19
Re: Siłownia w domu

autor: ess_szymon » 04 mar 2020, 0:29

Ja krępuję się ćwicząc przy innych, dlatego postanowiłem zrobić siłownię przystosowaną do moich treningów. Wykonuję zestaw ćwiczeń na uda i pośladki i według tego określiłem, co będzie mi potrzebne i jak urządzić przestrzeń do ćwiczeń.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Siłownia w domu

autor: e-Rzecznik_Magnat » 09 mar 2020, 21:38

Tylko wtedy, gdy sport jest od zawsze Twoim codziennym kompanem. Jeśli masz podejrzenie, że to chwilowa fascynacja, lepiej nie robić oddzielnego pomieszczenia, a wykorzystać na aktywność część salonu, gabinetu lub sypialni.

kulik86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2016, 10:02
Re: Siłownia w domu

autor: kulik86 » 19 maja 2020, 10:03

ja tam wolę chodzić na treningi zbiorowe, wtedy mam lepszą motywację do ćwiczenia, miałam jednak problem ze skórą po ćwiczeniach, po wypoceniu się i dokładnej kąpieli, moją skóra bardzo się wysuszała... używałam dobrych kremów i balsamów, oczywiście pomagały ale na chwile, po spoceniu się i kąpieli niestety nie działały... pewnego dnia koleżanka poleciła mi suplement diety o nazwie Neoglandyna zakupiłam i jestem z niego bardzo zadowolona, to kapsułki które mają w składzie naturalne oleje, które sprawiają, że moja skóra jest nawilżona, gładka i promienna, polecane są również osobom z alergiami, trądzikiem itd, jeśli ktoś z was ma podobny problem to koniecznie polecam spróbować

KURT GURU
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2020, 18:50
Re: Siłownia w domu

autor: KURT GURU » 24 maja 2020, 7:56

Niedawno potrzebowałem stabilnych zarobków, aby rozwiązać większość moich problemów. Więc zwróciłem się o pomoc do Internetu. Jeśli masz takie same problemy ze swoją sytuacją finansową. Mogę pomóc podając link na PW.

Ingrid
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2020, 10:35
Re: Siłownia w domu

autor: Ingrid » 08 cze 2020, 11:29

ja nie mam nigdzie u siebie w pobliżu silowni niestety. Jednak stwierdzilam, że sobie taka zorganizuje w domu - zakupilam odpowiedni sprzęt i przyrządy i dzięki nim w końcu mogę zrzucić zbędne kilogramy bo zaczęłam ćwiczyć regularnie :) Mogę ćwiczyć w ciszy o spokoju.

Max_Tomaszewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:23
Re: Siłownia w domu

autor: Max_Tomaszewski » 09 cze 2020, 13:43

Na pewno warto pomyśleć o siłowni w domu jeżeli jest na nią miejsce. Dobór sprzętu to indywidualna sprawa, inny trochę dla facetów i inny dla kobiet. najpierw sprawdziłbym po paru lekcjach z trenerem na siłowni, w czym gustujemy. Do siłowego treningu oprócz sztangi, hantli polecam np. worek bokserski. Można się elegancko zresetować, a pierwsze 30 minutowe walki z workiem nauczą szacunku do bokserów :wink:


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości

Gotowe projekty domów