Przebudowa i remont domu

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mnich345
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:32
Przebudowa i remont domu

autor: Mnich345 » 01 kwie 2020, 18:36

Witam, prosiłbym żeby ktoś mi dokładnie wytłumaczył w jakiej kolejności zabrać się. Dom drewniany z lat około 40, chce zmienić sciany działowe w inne miejsce, dobudowac kotłownie około 10m2. Brak wody jak i kanalizacji (to również będę podłączal). Planow na dom nie mam. Moje pytanie brzmi gdzie to muszę zgłosić? Czy muszę robić jakiś projekt?

murarz459
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 21:59
Re: Przebudowa i remont domu

autor: murarz459 » 16 kwie 2020, 2:08

Trzeba się liczyć z tym, że podczas takiego remontu może się wygenerować spora ilość gruzu i warto jest zatrudnić odpowiednią firmę do jego wywozu

Awatar użytkownika
deggial
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 867
Rejestracja: 17 mar 2008, 14:24
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Re: Przebudowa i remont domu

autor: deggial » 18 maja 2020, 18:18

Mnich345 pisze:Witam, prosiłbym żeby ktoś mi dokładnie wytłumaczył w jakiej kolejności zabrać się. Dom drewniany z lat około 40, chce zmienić sciany działowe w inne miejsce, dobudowac kotłownie około 10m2. Brak wody jak i kanalizacji (to również będę podłączal). Planow na dom nie mam. Moje pytanie brzmi gdzie to muszę zgłosić? Czy muszę robić jakiś projekt?


Pozwolenie na rozbudowę i przebudowę.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów