Walący się dach - szukam porad

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Krzysiek1996
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 11:46
Walący się dach - szukam porad

autor: Krzysiek1996 » 15 mar 2020, 12:14

Nie wiem czy dobry dział (najwyżej proszę o przeniesienie), ale szukam pilnie porad...
Mam w opłakanym stanie dach.
Dom piętrowy, są jakby 3 dachy, kazdy innej konstrukcji, każdy w złym stanie, ale problem jest z najmniejszym, nad pokojem na poddaszu.
Porwana papa, pod nią połamane deski, więźba przemoknięta, woda leje się po elewacji, stąd tynk na zewnątrz odlatuje, w środku też leje się po ścianach, ogólnie tragedia.
Stąd pytanie, co trzeba zrobić zrobić takiej sytuacji?
Rozumiem że wymiana dachu od zera, razem z więźba?
Czy jestem w stanie znaleźć kogoś kto by się tego podjął?
Rozumiem, że przy takich pracach trzeba mieć pozwolenie?
Mógłby mi ktoś doradzić co trzeba załatwiać?

borys.rzepicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 kwie 2020, 8:44
Re: Walący się dach - szukam porad

autor: borys.rzepicki » 02 maja 2020, 11:47

Po pierwsze musisz ujednolicić pokrycie dachowe domu. Sprawy pokrycia dachowego są bardzo istotne z perspektywy czasu.

Mikolaj11
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2017, 7:00
Re: Walący się dach - szukam porad

autor: Mikolaj11 » 18 maja 2020, 9:21

Bez wymiany całego dachu nic się nie da zrobić. Zgłoś się do firmy Binder Projekt z Włocławka. Zajmą się wszystkim - czyli wykonają ci projekt dachu z prefabrykatów (bo w tego typu konstrukcjach się specjalizują), zlecą wykonanie jego elementów w sprawdzonej fabryce, a na końcu zamotują ci dach - wszystko sprawnie, solidnie, wykonane przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów