Budowa małego domu

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Budowa małego domu

autor: Złotowłosa » 08 maja 2020, 11:25

SSZ mozna wybudować w niewielkiej kwocie. Jednak jest to tak naprawdę kropla w morzu potrzeb. Prawdziwe wydatki powstaja potem. Więcej kosztują instalacje oraz wykończenie wnętrz. Sama zakończylam budowę w zeszłym roku i najszybciej budowa szła właśnie do zakończenia stanu surowego zamkniętego.

Najwiecej dłuzyło się na wykończeniu i w sumie wykończenie najwięcej kasy pochłonęło. Wychodzi wtedy wiele wydatków, których się nie planowalo. Tak więc uważam, ze znacznie lepiej jest wziąć się z budowanie niewielkiego domku w prostej bryle - przynajmniej wprowadzicie się szybciej. Ten projekt domu będzie idealny dla pojedynczej rodziny http://e-projekty.pl/projekt-domu-elka-2-BSA2030

Michalina35
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 lip 2020, 8:08
Re: Budowa małego domu

autor: Michalina35 » 08 lip 2020, 7:03

Nasze wspólne gniazdko wybudowała firma z Poznania, generalnie wykonali całość roboty, oprócz projektu bo mieliśmy gotowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, całość prac przebiegła bezproblemowo, szybka robota, terminowo, konkretnie. Mamy piękny domek taki jaki sobie wymarzyliśmy:-) Zdecydowanie polecam jakby ktoś chciał bezstresowo się wybudować:-) Namiary podaję na PW.

Trupiss
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2020, 22:43
Re: Budowa małego domu

autor: Trupiss » 14 gru 2020, 22:46

Hej ;)
Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć orientacyjne koszty budowy takiego domku razem z instalacjami? Budowa głównie systemem gospodarczym razem z rodziną.
http://e-projekty.pl/projekt-domu-szyper-5-BSA1279
Wiem, że na stornie są podane jakieś koszty, ale pewnie już dawno nieaktualne, a chciałam się dowiedzieć, bo nie wiem z jaką kwotą mogę zaczynać żeby się nie wygłupić ;)


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów