Grunt Dulux

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

papudrags
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 15:24
Grunt Dulux

autor: papudrags » 07 maja 2020, 15:29

Grunt podkładowy kryjący Dulux idealnie sprawdza się w praktyce. Ta lateksowa farba podkładowa nie tylko wyrównuje chłonność podłoża, ale również zapewnia równomierny kolor farb nawierzchniowych. Charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością, zwiększa przyczepność farb dekoracyjnych, zapewniając tym samym lepsze krycie. Co istotne – gwarantuje również ścianom możliwość „oddychania”.
Grunt Dulux jest gruntem białym, matowym. Jego zastosowanie pozwala na stworzenie bardziej subtelnej i eleganckiej powłoki niż w przypadku gruntów kryjących z połyskiem. Dzięki niemu powierzchnie pięknie rozpraszają światło i wprowadzają do wnętrz przyjemną atmosferę. Stosując grunt kryjący, nie trzeba dbać o idealną gładkość podłoża, ponieważ grunt świetnie niweluje niedoskonałości. Właśnie to sprawia, że może po niego sięgnąć każdy – zarówno amator, jak i profesjonalista.
Plusem gruntu Dulux jest także szybkość schnięcia. Ściana staje się sucha w dotyku po około godzinie, a po czterech godzinach jest gotowa do nakładania farb nawierzchniowych. Sięgając po grunt kryjący Dulux, zapewniamy sobie idealnie białe podłoże. Już po pierwszej aplikacji grunt zakrywa nawet bardzo wyrazisty, jaskrawy kolor.
Niewątpliwą zaletą użycia gruntu Dulux jest również wydajność i skuteczność, a co za tym idzie – oszczędność pieniędzy. Dzięki gruntowi Dulux nie musimy wielokrotnie nakładać farb nawierzchniowych z obawą, czy zakryją stary kolor ściany. Robimy to raz, a dobrze. Towarzyszy temu wygoda aplikacji – grunt Dulux nie chlapie, a do tego lekko i płynnie rozprowadza się na podłożu. A efekt końcowy? Jest rewelacyjny! Serdecznie polecam!

Patrykpro
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 18:32
Re: Grunt Dulux

autor: Patrykpro » 07 maja 2020, 18:38

Dulux Grunt Kryjący Podkładowy to wg mnie produkt idealny. Na pochwałę zasługuje doskonałe krycie oraz niezwykła wydajność produktu. Aplikacja gruntu jest wygodna i komfortowa, zaletą jest także niski poziom chlapania. Metody aplikacji zależą od własnych preferencji: można wybierać między pedzlem, wałkiem i metodą natryskową.
Każda z nich zapewnia gładką, matową powłokę, bez smug i niedoskonałości.
Polecam produkt Dulux zarówno profesjonalistom jak i amatorom, efekt z pewnością spełni wasze oczekiwania.

Arkadiuszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 21:17
Re: Grunt Dulux

autor: Arkadiuszek » 07 maja 2020, 21:29

Bardzo dobry grunt. Miałem okazję testować grunt kryjący podkładowy firmy Dulux podczas ostatniego remontu. Miałem do pomalowania czerwone ściany - chciałem zmienić kolor na biały. Po pomalowaniu ścian tym gruntem od razu było widać znaczącą zmianę koloru. Po zastosowaniu wystarczyły dwie warstwy farby aby ściana była śnieżnobiała. Grunt bardzo dobrze się nakłada, nie kapie. Wydajność gruntu jest taka, jaką deklaruje producent, co jest plusem, bo najczęściej jest ona mocno zaniżana. Polecam ten produkt każdemu, kto ma do pomalowania ściany, jest to najlepszy grunt z kilku, których do tej pory używałem. Najbardziej jestem zadowolony z super krycia i łatwości nakładania.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości

Gotowe projekty domów