Nieszczelne drzwi dierre. Regulacja!

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

jzkfot
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:53
Nieszczelne drzwi dierre. Regulacja!

autor: jzkfot » 27 cze 2019, 19:04

Witam. Mm problem a mianowicie nieszczelne drzwi wejściowe przez które wiatr hula jak zły. Szpara ma około pół centymetra i nie wiem jak je wyregulowac. Jeśli ktoś mi pomoże będę mega wdzięczny.

https://imageshack.us/user/jzk88

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1157
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Nieszczelne drzwi dierre. Regulacja!

autor: theme » 04 lip 2019, 14:43

Zobacz na YT pod hasłem regulacja zawiasów. Zdejmij osłony z zawiasów to zobaczysz śruby. Poza tym wiatr będzie hulał, bo nie masz ciągłości uszczelki - widać na zdjęciu, że masz ją przeciętą. Ja Dierre montowałem lata świetlne temu ale jak pamiętam one miały jedną uszczelkę po obwodzie.
__________________________
pozdrawiam
The_Me

ejrobson
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2020, 13:42
Re: Nieszczelne drzwi dierre. Regulacja!

autor: ejrobson » 24 kwie 2020, 13:45

Cześć, też walczę z tymi drzwiami. Duża śruba pochyla drzwi od zawiasu na zasadzie: od siebie - do siebie. Ale tych małych mimo bawienia się na różne sposoby nie udało mi się rozpracować - nie widzę zmian. Chciałbym docisnąć drzwi do ramy. Udało się rozwiązać problem?


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości

Gotowe projekty domów