Lustro plamy na tafli

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Katarzynacl
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2020, 13:28
Lustro plamy na tafli

autor: Katarzynacl » 23 kwie 2020, 13:32

Mam duze lustro w łazience klejone do ściany po kilku tyg od naklejania pojawiły się wkoło lustra plamy takie kolka są białe i widoczne w zasadzue tylko w świetle dziennym szczególnie jak zaswieco słońce w łazience. Jak jest ciemno ich nie ma.. Nie wiem co to jest czy to są slady po kleju ale wiem że po kleju to są raczej ciemne.. Czy ktoś coś może wie? Lustro jest duże nie chciałabym go kuc i wymieniać...

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Lustro plamy na tafli

autor: davvid91 » 23 kwie 2020, 14:48

Katarzynacl pisze:Mam duze lustro w łazience klejone do ściany po kilku tyg od naklejania pojawiły się wkoło lustra plamy takie kolka są białe i widoczne w zasadzue tylko w świetle dziennym szczególnie jak zaswieco słońce w łazience. Jak jest ciemno ich nie ma.. Nie wiem co to jest czy to są slady po kleju ale wiem że po kleju to są raczej ciemne.. Czy ktoś coś może wie? Lustro jest duże nie chciałabym go kuc i wymieniać...




spróbuj gazeta i wodą

Katarzynacl
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2020, 13:28
Re: Lustro plamy na tafli

autor: Katarzynacl » 23 kwie 2020, 16:57

Dziękuję spróbuję dziś rozumiem że woda normalna z kranu i trzec gazeta

Katarzynacl
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2020, 13:28
Re: Lustro plamy na tafli

autor: Katarzynacl » 23 kwie 2020, 18:15

Niestety bez zmian nic ta gazeta nie dala...

Katarzynacl
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2020, 13:28
Re: Lustro plamy na tafli

autor: Katarzynacl » 23 kwie 2020, 18:26

Wydaje mi się że te plamy takie idealne kółka mogą być od kleju bo wydaja sue być takie głęboko pod tafla..
Gdtby ktoś miał jakiś pomysł będę wdzięczna koleś od lustra oczywiście brak odzewu


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów